Vatan değiş tokuş kapmanyası neler yapılmalı?

st0mh3l

Centipat
Merhaba yeni telefon almayı düşünüyordum vatan değiş tokuş kampanyası dikkatimi çekti. Ben şu an Samsung Galaxy A31 kullanıyorum. Vatan telefonumu internet sitesinden baktığım kadarıyla 3000 TL'ye sayıyor ve ek destek olarak 3000 TL daha veriyor. Alacağım telefon iPhone 13. sorum şu telefonum kasa kozmetik olarak ilk günkü gibi internet sitesinde yazan fiyata yakın fiyat verirler mi? İkinci olarak aktif kullandığım telefon olduğu için sıfırlayıp vereceğim sadece sıfırlayıp vermem yeterli mi yoksa başka bir şeyler yapmam gerekli mi eski verilerimin geri getirilmemesi için? Üçüncü olarak sanırım benim alacağım telefonun tam ücretini ödemem gerekiyor benim telefonumun takas için kabul edilmeme gibi bir durumu var mı? Ve son olarak sadece telefonu götürmem yeterli midir yoksa kutu içeriğini de mi götürmem gerekli?

3kya yakin fiyat verirler. Sifirlama, hard reset at. Takas durumunu bilmiyorum, sorup ogrenmelisin. Tum kutu icerigiyle goturursen alaacaklari fiyat daha yuksek olur, zaten telefon gittikten sonra kutuyla isin yok kutulu sekilde gotur.

Ben hep BuyBack ile cihaz yeniliyorum Vatan'da. Telefon orada işlevsel durumda olsun. Sıfırlayıp giderseniz tekrar kurulum yapmanız gerekir. Cihazı orada görsel incelerler ilk olarak. Kozmetik ve donanımsal hatası yoksa sitede teklif edilen fiyatı veriyorlar. En son 13 verip 15 Pro aldım. Hiçbir şekilde şimdiye kadar kutu veya aksesuar götürmedim. Fatura da istemiyorlar. Eski cihaz onaydan geçer geçmez yeni cihazın ödemesini yapıp, yeni cihazınızı alıp çıkıyorsunuz.

Geri
Yukarı