Vatan hazır PC vs Teknobiyotik hazır PC

DarKDayS6

Hectopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Selam herkese bir PC almayı düşünüyorum 2 tane sistem buldum bunlardan hangisi daha iyi? Bütçem düşük bir de ucuz bir monitör önerir misiniz?

Teknobiyotik montaj ve Windows'la 5200 TL'ye geliyor.

Vatanın güç kaynağı beni biraz endişelendiriyor veya ben parçaları Vatan'dan alıp vatana montajlattırabilir miyim?

AMD Athlon™ 3000G 3.2GHz, 8GB Ram, 256GB m.2 SSD Oyun Bilgisayarı - Oyuncu Bilgisayarı - Bilgisayar | Teknobiyotik

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam vatan bilgisayardakinde Güç kaynağı yok mu?
Kasaya dahil var hocam. Şu haliyle vatan'dan alırsanız daha karlı gözüküyor. Sistemlerin arasında performans farkı yok bazı bileşenlerde marka ve PSU'da güç farkı var. Kalitelileri aynı hatta vatan'daki anakart daha iyi. Güç kaynağı olarak ikiside bomba içeriyor imkan olusa daha iyi bir güç kaynağı alabilirsiniz onun dışında istemezseniz de bu fiyatta sizi bir süre götürür. Monitör için bütçeniz nedir ?

Kasaya dahil var hocam. Şu haliyle Vatan'dan alırsanız daha karlı gözüküyor. Sistemlerin arasında performans farkı yok bazı bileşenlerde marka ve PSU'da güç farkı var. Kalitelileri aynı hatta Vatan'daki anakart daha iyi. Güç kaynağı olarak ikisi de bomba içeriyor imkan olusa daha iyi bir güç kaynağı alabilirsiniz onun dışında istemezseniz de bu fiyatta sizi bir süre götürür. Monitör için bütçeniz nedir?

Eğer ki vatandakini alırsam güç kaynağını değişmeyi düşünüyorum
Monitor içinde 1 ms en uygunu olabilir
Ve bu sistem LoL kaldırır mı?

Eğer ki vatandakini alırsam güç kaynağını değişmeyi düşünüyorum
Monitor içinde 1 ms en uygunu olabilir
Ve bu sistem LoL kaldırır mı?

Lol kaldırır hocam oynarsınız zaten sistem özelliklerini ve oyunu yazıp youtube'da aratırsanız videolar bulabilirsiniz.

Lol kaldırır hocam oynarsınız zaten sistem özelliklerini ve oyunu yazıp youtube'da aratırsanız videolar bulabilirsiniz.
Teşekkürler hocam ben şunu bulmuşdum ama o daha güzel galiba

Teşekkürler hocam ben şunu bulmuşdum ama o daha güzel galiba

Onu bende gördüm hocam da markası hoşuma gitmedi daha önce görmedim en azından bilindik Acer almak daha mantıklı gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı