Çözüldü Vatan hazır sistem sadece siparişle mi alınıyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hallowenhex

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4070 TI SUPER
RYZEN 7 7800X3D
32 GB 5600 MHz DDR5 RAM
Vatan'dan hazır sistem alacağım sadece siparişle mi alınıyor yoksa gidip alabilir miyim istediğim hazır sistemi?

Vatan'dan almayın. Sorunuzdan daha önemli bir nokta olduğu için yazmak istedim. Gamegaraj gibi sitelerden sipariş ederseniz daha kaliteli ve uygun fiyatlı bir şey alırsınız.

Vatan'dan hazır sistem alacağım sadece siparişle mi alınıyor yoksa gidip alabilir miyim istediğim hazır sistemi?
Gidip almak istediğin hazır sistemi söyle parçalar orada mevcutsa yapılır teslim edilir, mevcut değilse aynı ilde varsa 1-2 güne getirilir yapılır teslim edilir, şehrinde yoksa olan bir şehirden getirilir ve teslim edilir.

İstediğin sistemi söylüyorsun, parçaları tek tek kontrol ediyorlar. Eğer mağazada stokta varsa, 1-2 gün içerisinde kurup teslimatını yapıyorlar. Bileşenlerin stoklarını da web sitesinden tek tek kontrol edebilirsin. Örneğin sistemde MSI 3060 Ventus varsa o modelin o mağazada stokta olup olmadığını kontrol et.

İnternet üzerinden alırsan 14 gün iade etme şansın var vatanın peşin fiyat 3 taksit avantajı var. Mağazadan alırsan ki ben bunu yaşadım yaklaşık 1 sene önce monitör aldım eve geldim kutusundan dahi çıkarmadıgım şeyi 1-2 saat sonra iade almadılar internetten sipariş ile alsaydınız olurdu demişlerdi ve sitelerinde de böyle bir şey yazıyor bunu kabul ederek almış oluyosun o zaman okutmuşlardı

Yeni konular

Geri
Yukarı