Vatan Bilgisayar'dan hazır sistem almak

Ya tabi ki var ben çok araştırdım ama sadece ekran kartı önemli değil bazı yerlerin zihniyeti ekran kartı 4090 olsa içine gamepower power SP koyacaklar yani diğer parçalarda önemli ben biraz işlemci ekran kartından kısıp 23e gigabyte 3060, Ryzen 5 5600, 16 GB Cl 17 3600 MHz Kingston, 1 TB Kingston ssd, zalman marka n5 600w kasa ve b450 II anakart aldım hepside çok kaliteli güvenilir markalar uzun ömürlü bir PC oldu yoksa ben o fiyata 3070 li sistem de alırdim

Hocam XPG kasa+PSU vardı sistemde.

Hocam hangi sistemi alacaksın? Vatan'da kazık sistemler de var çünkü.

Alcaklarımı attım fotoğraf olarak
Ya tabi ki var ben çok araştırdım ama sadece ekran kartı önemli değil bazı yerlerin zihniyeti ekran kartı 4090 olsa içine gamepower power SP koyacaklar yani diğer parçalarda önemli ben biraz işlemci ekran kartından kısıp 23e gigabyte 3060, Ryzen 5 5600, 16 GB Cl 17 3600 MHz Kingston, 1 TB Kingston ssd, zalman marka n5 600w kasa ve b450 II anakart aldım hepside çok kaliteli güvenilir markalar uzun ömürlü bir PC oldu yoksa ben o fiyata 3070 li sistem de alırdim

Sence iyi mi fiyatına göre 30 a monitör dahil daha iyi sistem var mı bulabilirsen link vs atar mısın

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230801_174211.jpg
    Screenshot_20230801_174211.jpg
    54 KB · Görüntüleme: 31
  • Screenshot_20230801_174206.jpg
    Screenshot_20230801_174206.jpg
    51,5 KB · Görüntüleme: 26
  • Screenshot_20230801_174158.jpg
    Screenshot_20230801_174158.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 23
Alcaklarımı attım fotoğraf olarak.

Sence iyi mi fiyatına göre 30'a monitör dahil daha iyi sistem var mı bulabilirsen link vs atar mısın?

Bana biraz pahalı geldi. Niye işlemci o kadar yüksekken ekran kartı ona kıyasla düşük. Hangi amaçla kullanıcaksınız bilgisayarı render, canlı yayın mı oyun oynamak için mi, bütçeniz nedir? NVIDIA veya AMD ekran kartı arasında bir tercihiniz var mı yoksa fark etmez mi?

Sence iyi mi fiyatına göre 30 a monitör dahil daha iyi sistem var mı bulabilirsen link vs atar mısın
biraz bekleyin 25-28 bin arası biraz sistem bakayım

Son düzenleme:

Kanka oda iyi evet ama galiba onu ekleyince falan genelde 2000+ 1000+ mi ne oluyor

Knk sistem gayet güzel bence zotac markasıda güzel bir tek kasayı değişsen olur knk hani rampage yapmada ne yaparsan yap yoksa sistem kesinlikle mükemmel hatta ben alsam vatandan bunu alacaktım adam baayide duzecekti ben istemedim daha param vardı alırken daha iyisini aldım knk monitör olarak MSI g2412 al bence bana daha gelmedi kargoda onuda başka bir yerden getirt ben itopyadan aldım ince hesapta falanda var ama itopyada daha ucuz ve ayrıca IPS panel hem renkleri daha kaliteli hemde ghosting yok kör etmez senin o baktığında ghosting var çünkü va panel bir bak istersen anlarsın

Son düzenleme:
@Qircean @Bartu Gündüz işlemciyi 13400F, anakartı ASUS Prime B660M-K D4 ile değiştir toplamda bu sistem 28.2 bine geliyor. Senin topladığından daha iyi. Tüm parçalar kaliteli ASUS'a ait ayrıca anakart benim attığımda Prime B660M, ekran kartı benim attığımda ASUS 4060 Ti, PSU ASUS'un. Tek kötü yanı SSD 500GB 700 lira daha verip Kingston 1TB alabilirsin bir de çok benim attığım kasa tek fanla geliyor daha iyi bir hava akış için 2,3 tane daha ayrıca başka bir yerden sen sipariişini verirsin, sitedekiler pahalı. Belki Sinerji veya GameGaraj'dan daha iyisi toplanabilir onların ux berbat olduğu için onlara dayanamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı