Vatan hazır sisteme RGB fan ekleme

ygzq13

Centipat
.
Arkadaşlar bu sistemi alacağım kasanın 3 fanının rengini değiştirmek için Vatan'dan RGB kumanda satılıyor mu?

O fiyata daha iyi sistem alabilirsin RGB fanlı kasayla birlikte.

RGB fan renklerini ve modlarını kasanın metal olan penceresini (cam olan değil) açınca orda sizi küçük bir kumanda karşılayacak, oradan mod ve renk değişimi yapabiliyorsunuz, denmiş yorumda. Yalnız sistem pek iyi değil. Anakart, işlemci, RAM daha iyisi koyulabilir. Ek olarak ekran kartı ısınan bir model.

Bu daha uygun hem RGB fanı da var.

Kaç tane sistemle karşılaştırdınız?
Intel 9400F almak yerine Ryzen 3 3300X almak daha mantıklı bence.

RGB fan renklerini ve modlarını kasanın metal olan penceresini (cam olan değil) açınca orada sizi küçük bir kumanda karşılayacak, oradan mod ve renk değişimi yapabiliyorsunuz, denmiş yorumda. Yalnız sistem pek iyi değil. Anakart, işlemci, RAM daha iyisi koyulabilir. Ek olarak ekran kartı ısınan bir model.

Anakart B365 bu bir yani iyi bir anakart RAM 2666 MHz fazlasına gerek yok Intel zaten 2666 MHz'yi 3200 MHz gibi kullanıyor oyun oynuyacağım için 9400F yeterli. 6 Core 6 thread. Ve bana altarnatifte bulunun demedim.
RGB fan renklerini ve modlarını kasanın metal olan penceresini (cam olan değil) açınca orada sizi küçük bir kumanda karşılayacak, oradan mod ve renk değişimi yapabiliyorsunuz, denmiş yorumda. Yalnız sistem pek iyi değil. Anakart, işlemci, RAM daha iyisi koyulabilir. Ek olarak ekran kartı ısınan bir model.

Ve ben PC'yi her açtığımda orayı açıp etkinleştirmemmi lazım? Ve de sistem çok iyi ısınma sorunu yok GPU'da testlere bakabilirsin F/P ürünü olan ekran kartına böyle davranmak kötü.

Geri
Yukarı