Vatan i5 9400F GTX 1660S hazır sistem alınır mı?

Işıklar mavi, sarı, yeşil, mor olabiliyor diye biliyorum. Ama kararını neden bu kasa yönünde kullandın onu anlamış değilim. Taş gibi Ryzen 5 3600 varken neden 9400F?

Babama şimdi dedim. Fakat babam 10 gün kargoya sıcak bakmıyorum aslında ince hesap 10 gün kargo yapmasa alırım. Hem Vatan PC'de Ryzen tabanlı bir sistem yok. Bir de sorum olacak Vatan'dan başka Adana'da mağazası olan bir şirket var mı? PC toplayan.

Babama şimdi dedim. Fakat babam 10 gün kargoya sıcak bakmıyorum aslında ince hesap 10 gün kargo yapmasa alırım. Hem Vatan PC'de Ryzen tabanlı bir sistem yok. Bir de sorum olacak Vatan'dan başka Adana'da mağazası olan bir şirket var mı? PC toplayan.

Hepsiburada, Trendyol gibi sitelerden satın alıp evde kendiniz toplayabilirsiniz. Kendi sisteminizi toplamak kadar zevkli bir şey yoktur emin olun. Hem öğrenmiş hem de zevk almış olursunuz. Ayrıca sisteminiz çok daha iyi olur.

Ben bu sistemi alıp 1-2 yıl sonra değiştirsem bir sıkıntı çıkar mı?

Eğer işlemci yükseltmek isterseniz 9.nesil işlemciler dışında başka bir şeyle geliştiremezsiniz çünkü dünyanın en iyi işlemci üreticisi olan Intel(!) Her yeni nesil de pinleri değişiyor. Bir kere alıp sorunsuz 3-4 yıl kullanmak ve gerektiğinde her türlü upgrade için Ryzen'e yönelin.

Eğer işlemci yükseltmek isterseniz 9.nesil işlemciler dışında başka bir şeyle geliştiremezsiniz çünkü dünyanın en iyi işlemci üreticisi olan Intel(!) Her yeni nesil de pinleri değişiyor. Bir kere alıp sorunsuz 3-4 yıl kullanmak ve gerektiğinde her türlü upgrade için Ryzen'e yönelin.

Öylede yani AMD'ye yönelsem Ryzen'de soğutma işi çıkcan r 5 3600 için r 5 3500X alsak oda 6 thread. Intel alsam en fazla kaç yıl gider. Oynacağım oyunlar Minecraft Brawl Stars PUBG Mobile Roblox CS:GO HOI4 belki çıkarsa HOI 5.
Çünkü ben şahsen Ryzen'e yönelmek isterim. Bu ayın sonunda modart PC Vatan'da PC toplucak 5000-6000 civarı Ryzen olacağını duydum belki çıkarsa onu alırım.

Biraz uzun bir link ama ben GameGaraj'dan şöyle bir sistem topladım. 5362 lira, monitör dahil değil. Teslimat süresi falan da kısaymış, inşallah ben de 2-3 güne alacağım.

Öylede yani AMD'ye yönelsem Ryzen'de soğutma işi çıkcan r 5 3600 için r 5 3500X alsak oda 6 thread. Intel alsam en fazla kaç yıl gider. Oynacağım oyunlar Minecraft Brawl Stars PUBG Mobile Roblox CS:GO HOI4 belki çıkarsa HOI 5.
Çünkü ben şahsen Ryzen'e yönelmek isterim. Bu ayın sonunda modart PC Vatan'da PC toplucak 5000-6000 civarı Ryzen olacağını duydum belki çıkarsa onu alırım.

Ryzen 5 3600 ile Corsair Spec Delta kasayı kullanırsanız ayriyeten bir fana ihtiyacınız olmaz.

Ben toplamadan fazla falan anlamam ama sana zahmet Vatan sihribazından bana 5600 TL'ye bir sistem toplar mısın öyle daha iyi anlaşabiliriz :)

Neden Vatan olmasında ısrar ediyorsun ki ? GameGaraj da gayet güvenilir bir site. Ayrıca RGB renkleri bu kasada da mevcut ve kumandasıyla beraber geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı