Vatan i7 9700F-MSI RTX2070 S sistem nasıldır?

odfabula

Hectopat

Linkini verdiğim ürünü satın almayı düşünüyorum 2666MHz olması sıkıntı yapar mı?
Fiyata göre nasıl bir ürün?
Cevaplar için teşekkür ederim.

O fiyata kendiniz toplasanız daha mantıklı daha ucuza gelebilir. Bir de Ryzen 7 3700X o işlemciden daha iyi diye biliyorum.

Hocam var mı bir tarih bilgin ne zaman çıkacağı ile alakalı?
Bir de çıktığı gibi alınabilir seviyede olur mu?
Teşekkür ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
RTX3080ti'ları çıkardı adam fırından birkaç gün önce. 😄 Birkaç ay var çok değil.
Ağustos Eylül gibi çıkar. Hiç de ucuz olmaz.
Kaynak nedir?🍑

Son düzenleyen: Moderatör:
O fiyata kendiniz toplasanız daha mantıklı daha ucuza gelebilir. Bir de Ryzen 7 3700X o işlemciden daha iyi diye biliyorum.

Hocam 10bin limitim var şimdi bekleme fikride oluştu 3000 serisi için bilemiyorum yani topama konusuna gelince pek bir bilgim yok sistem toplamayla alakalı zaten İtopya QP gibi siteleri bu yuzden tercih etmek istemiyorum yarın sıkıntı yaşarsam toplamada hayatta bir şey anlamam teşekkür ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
RTX3080 Ti'ları çıkardı adam fırından birkaç gün önce. 😄 Birkaç ay var çok değil.

Kaynak?

:) belki bunların fiyatı düşer en iyisi beklemek sanırım ama diyelim ki 2 ay sonra çıktı bunun satışa çıkması falan hemen olur mu? Yoksa bir 5-6 ay sürer mi?

Yeni işlemcili ve yeni ekran kartlı sistem alırsınız paranız varsa ve aciliyetiniz yoksa bekleyin. İntel yeni işlemcileri çoklu çekirdek kısmında geliştirme yapıyor eğer intel işlemcili sistem alacaksanız bekleyin derim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı