Vatan mı? QP mi?

Bütçe
8500-9000

Wertuk 9806

Decapat
Merhabalar öncelikle, bu yaz bir bilgisayar toplayacağım ve İnternet'ten(yani Qp'den) mi yoksa gidip bir mağazadan(Vatan, Teknosa gibi yerlerden) mi toplayayım kararsız kaldım. Kimisi Vatan pahalı para vermeye değmez diyor. Kimisi de onaylıyor. Açıkçası kararsız kaldım. Sizce ne yapmalıyım. Eğer İnternet'ten alırsam, Qp'den almayı düşünüyorum, muhatap bulabilir miyim? Herhangi bir sorun olduğunda ilgilenirler mi? Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Bütçem monitör dahil olmak üzere 8500-9000 TL eğer az daha verip daha iyi bir performans sağlayacak bir parça varsa daha da arttırabilirim. Yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Eğer gidip kişisel olarak yüz yüze bir mağazadan toplatmayı düşünüyorsanız hata olur. Yerel mağazalar daha pahalıdan sizlere sunuyor diye biliyorum. Onun dışında eğer kendiniz toplayacaksanız İtopya'dan toplamanızı öneririm ama Qp Bilişimde iyidir şimdiden hayırlı olsun.

Hocam QP kaliteli firma diye biliyorum. Mağaza yorumları vesaire iyi gözüküyor. Technopat sistem toplamıştı hatta bir ara oradan. Sinerji gibi yerler güvenilirdir oralara da bir bak istersen.

Merhabalar öncelikle, bu yaz bir bilgisayar toplayacağım ve İnternet'ten(yani Qp'den) mi yoksa gidip bir mağazadan(Vatan, Teknosa gibi yerlerden) mi toplayayım kararsız kaldım. Kimisi Vatan pahalı para vermeye değmez diyor. Kimisi de onaylıyor. Açıkçası kararsız kaldım. Sizce ne yapmalıyım. Eğer İnternet'ten alırsam, Qp'den almayı düşünüyorum, muhatap bulabilir miyim? Herhangi bir sorun olduğunda ilgilenirler mi? Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Bütçem monitör dahil olmak üzere 8500-9000 TL eğer az daha verip daha iyi bir performans sağlayacak bir parça varsa daha da arttırabilirim. Yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
Tavsiyem kesinlike parça parça farklı yerlerden almanız tek bir market alışverişi her zaman için daha pahalıya çıkar

Qp'den alırsam QP super v2'yi düşünüyorum. 27 Inc monitör ve birkaç özelleştirme ile 8300'e yakın bir fiyat çıkıyor. Daha bugün gittiğim Vatan ise 23.6 Inc olan monitöre, net hatırlamıyorum ama, buna yakın bir fiyat çıkardı. O yüzden QP daha mantıklı geliyor. Hem Windows deneme sürümü de atıyorlar. Not: Vatan fiyatını tam hatırlayamıyorum, net bir şey söylemek istemiyorum. Yakın bir zamanda öğrenirsem belirtirim.
İlave not:Vatanda Windows 10 Home lisansıyla beraber bir fiyat sundular ama dediğim gibi net bir fiyat hatırlamıyorum.Kısa bir zaman sonra parçaları teker teker karşılaştırıp buraya yazarım.Yorum yapan herkese teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı