Vatan OEM 4060 Ti sistem alınır mı?

Benim mi kötü hocam? :D anlıyorum.
AM5-AM4 arasındaki temel fark hem performans hem dual channel zorunluluğunu ortadan kaldırmasıdır.
Ayrıca güç tüketiminde de ciddi bir verimlilik söz konusu.
Bunları bilmediğinize göre bilginizin iyi olduğunu söylemek pek de mümkün değil.
@LightYagami yukarıdaki sisteme ek özelleştirme bulamadım pek ama bi sen de bakabilir misin?

Benim mi kötü hocam? :D anlıyorum.
Hocam yanlış anlamayın ama çok biliyorsanız neden sordunuz o zaman?
Madem biliyorsunuz bizlik pek de durum yokmuş gibi duruyor.
Atılan sistem attığınız sistemi katlar 100'e böler halen sistemi savunuyorsunuz.
Vatandaki her sistem kazık, sadece vade farksız taksite para ödeyeceksiniz. Parçaları sanayiiden yaptırabilirsiniz o kadar çöp ürünler zaten.

Son düzenleme:
AM5-AM4 arasındaki temel fark hem performans hem Dual channel zorunluluğunu ortadan kaldırmasıdır.
Ayrıca güç tüketiminde de ciddi bir verimlilik söz konusu.
Bunları bilmediğinize göre bilginizin iyi olduğunu söylemek pek de mümkün değil.
@LightYagami yukarıdaki sisteme ek özelleştirme bulamadım pek ama bir sen de bakabilir misin?

Hocam yanlış anlamayın ama çok biliyorsanız neden sordunuz o zaman?
Madem biliyorsunuz bizlik pek de durum yokmuş gibi duruyor.
Atılan sistem attığınız sistemi katlar 100'e böler halen sistemi savunuyorsunuz.
Vatandaki her sistem kazık, sadece vade farksız taksite para ödeyeceksiniz. Parçaları sanayiiden yaptırabilirsiniz o kadar çöp ürünler zaten.

Size 2. cevabı vermedim farkındaysanız hala bir şeyleri kanıtlamaya çalışıyorsunuz. Demek ki sizinle polimiğe girmek istemiyorum. Gereksiz bir tartışma istediğim konuyu açıp soru sorabilirim iyi günler.

Vatandan almak isteme sebebim 3 taksitle vade farksız ödeyeceğim için ben de biliyorum diğer sitelerden almayı vade farkı biniyor sistem 32-33K oluyor.

@Chunker İllaki Vatan'dan alacağım diyorsanız altta bağlantı adresini paylaştığım sistemi alın.

Özelleştirmeler:
  1. THERMALTAKE S200 TG 650W 80PLUS ARGB 4x120mm Fanlı MidT ATX Siyah Kasa
  2. XPG Lancer Blade Siyah DDR5-6000Mhz CL30 16GB (1x16GB) Single Ram

@Chunker İllaki Vatan'dan alacağım diyorsanız altta bağlantı adresini paylaştığım sistemi alın.

Özelleştirmeler:
  1. THERMALTAKE S200 TG 650W 80PLUS ARGB 4x120mm Fanlı MidT ATX Siyah Kasa
  2. XPG Lancer Blade Siyah DDR5-6000Mhz CL30 16GB (1x16GB) Single Ram
Teşekkürler

Ve bilgisayardan çok iyi anladığını söyleyen kişi bunu sordu.

Benim bilgisayardan çok iyi anladığımı söylediğim mesajı nerede gördün de bu şekil konuşuyorsun. Arkadaş bilgisayardan anlamıyorsun dedi ben de anlıyorum dedim bu lafımdan “çok iyi anlıyor” anlamını çıkarıyorsan yazık sana böyle bir iddiam yok sadece bilgisayardan anladığımı düşünüyorum. Her cümleyi 2 defa okumanı tavsiye ediyorum.

Her yorumun altına emoji atan zeki arkadaşlarada selam olsun komiksiniz.

Geri
Yukarı