Vatan OEM 4060 Ti sistem alınır mı?

Benim bilgisayardan çok iyi anladığımı söylediğim mesajı nerede gördün de bu şekil konuşuyorsun. Arkadaş bilgisayardan anlamıyorsun dedi ben de anlıyorum dedim bu lafımdan “çok iyi anlıyor” anlamını çıkarıyorsan yazık sana böyle bir iddiam yok sadece bilgisayardan anladığımı düşünüyorum. Her cümleyi 2 defa okumanı tavsiye ediyorum.

Her yorumun altına emoji atan zeki arkadaşlarada selam olsun komiksiniz.
Kusura bakmayın ama daha AM4-AM5 arasındaki temel farkı bilmeden bilgisayar işini biliyorum ben demeye getiren bir söz kalıbı kullanırsanız onu direk derler.
Ayrıca arkadaşın dediği şey çok absürt değil hatta çok yerinde bir iğneleme yapmış.
Madem vade farksız taksit için uğraşıyorsunuz gidin parça parça seçip alın. Ekran kartını vade farksız taksit yapan bi ton 2.el kaynak var.

Kusura bakmayın ama daha AM4-AM5 arasındaki temel farkı bilmeden bilgisayar işini biliyorum ben demeye getiren bir söz kalıbı kullanırsanız onu direk derler.
Ayrıca arkadaşın dediği şey çok absürt değil hatta çok yerinde bir iğneleme yapmış.
Madem vade farksız taksit için uğraşıyorsunuz gidin parça parça seçip alın. Ekran kartını vade farksız taksit yapan bir ton 2.el kaynak var.

Bir şeyi bilmek, bilgi sahibi olmak bence çok göreceli. 10 senedir bu işin içindeki kişide işi biliyorum der 5 aydır takip edende. Sana göre bilmiyor olabilirim ben anladığımı düşünüyorum. Kendi düşüncelerinizi belirtirken saygı çerçevesinde söylemelisiniz, iğneleme yapmak doğru bir davranış değil (sözüm sana değil). AM4 ile AM5 arasındaki farkı bilmemem bana göre beni bilgisiz yapmıyor. Her insanın bilgisi olduğunu düşündüğü konuda eksikleri olabilir doğal karşılarım fakat size garip gelmiş. İğneleyiciği laflarınıza son cevabım. İyi akşamlar.

Bir şeyi bilmek, bilgi sahibi olmak bence çok göreceli. 10 senedir bu işin içindeki kişide işi biliyorum der 5 aydır takip edende. Sana göre bilmiyor olabilirim ben anladığımı düşünüyorum. Kendi düşüncelerinizi belirtirken saygı çerçevesinde söylemelisiniz, iğneleme yapmak doğru bir davranış değil (sözüm sana değil). AM4 ile AM5 arasındaki farkı bilmemem bana göre beni bilgisiz yapmıyor. Her insanın bilgisi olduğunu düşündüğü konuda eksikleri olabilir doğal karşılarım fakat size garip gelmiş. İğneleyiciği laflarınıza son cevabım. İyi akşamlar.
Bilmediğini ima ettiğimde biliyorum dercesine bir cümle kurduğunuz için ben size o cümleyi kurdum hocam.
Ayrıca bilgisayar konusunda bilgisi olan herhangi bir kişinin 7500F ile 5600 arasındaki hem performans hem güç tüketimi hem de verimlilik konusunda 7500F'in fersah fersah önde olduğunu söyler.

Geri
Yukarı