Vatan OEM Hazır Sistemlerde Kasayı Açarsak Garanti Dışı Kalır mı?

Sizin aldığınız Vatan şubesi yapmıyor olabilir neyse konu uzamasın biz Türkiye cumhuriyetinde yaşıyoruz Amerika'da vs. Değil burada kanunlar ürün satan firmalar için daha cazip senin bizim lüksümüz malımız bize satılana kadar :) Örnek verecek olursak x bi ürün alıyorsunuz daha mağazadan çıkmadınız tabiki yeni kutu açıp verelim muhabbeti yok tabi :) direk teknik servise gönderme çözümü var

Hiçbir toplama bilgisayarın kapağını açsanız sıkıntı olmaz fark dahi edilmez zaten :)

Sıkıntı olmaz ise hangi PC atabilir misiniz?

.
Benim sistemin stoğu bitti ama bu sistemin aynısı kasa değişik 8 GB RAM'i var bir 8 daha takacağım onun içinde kasayı açmam gerek eğer RAM'i Vatan'dan alırsam oradan taktırsam daha mi iyi olur kendim mi takayım ya da.

.
Benim sistemin stoğu bitti ama bu sistemin aynısı kasa değişik 8 GB RAM'i var bir 8 daha takacağım onun içinde kasayı açmam gerek eğer RAM'i Vatan'dan alırsam oradan taktırsam daha mi iyi olur kendim mi takayım ya da.
Hiçbir farkı olmaz. En ucuz yerden aynı belleği alıp kendiniz takın. Ek olarak belirteyim yeni işlemci ya da ekran kartı bile alsan sistemdeki parçaların garantilerine bir şey olmaz.

.
Kesinlikle arkadaşın dediği gibi aynı rami bulup uyguna alın ve takın 5 saniye sürmüyor zaten bildiğiniz üzere. Düşünmeye bile gerek yok. Daha detaylı, zor uygulamalarda düşünün bence garantiyi. Böyle şeyler sorun çıkarmaz.

Kesinlikle arkadaşın dediği gibi aynı RAM'i bulup uyguna alın ve takın 5 saniye sürmüyor zaten bildiğiniz üzere. Düşünmeye bile gerek yok. Daha detaylı, zor uygulamalarda düşünün bence garantiyi. Böyle şeyler sorun çıkarmaz.

Teşekkür ederim konu kilit lütfen.

Geri
Yukarı