Vatan OEM R5 5500 sistem alınır mı?

Biri eski nesil kart biri yeni nesil.

4060 yeni nesil bir kart biraz araştırsan nasıl avantajları olduğunu görürsün bütçe varken yeni nesil almak çok daha iyi olur.
Aslında bütçe o kadar yok yani max 17 bin öylede 4060 lı sistem yok.

Hocam o zaman az daha bekleyin İtopya'da veya Sinerji'de hazır sistem satışa çıksın.

Bu attığımı da alabilirsiniz ama 5600X olarak değişirse işlemci iyi olur.

Mağaza derse de Üsküdar'da Sinerji mağazası mevcut. İtopya'da öyle İstanbul için mağazaları mevcut.

Diyarbakır da yok sorun o onun değişik ya gmzle görecek illa :)

Amd nin Vram'in yüksek olması okadar önemli değil çünkü bant yolu daha geniş Nvidia kartların buda vram kullanırken amd kartlarda daha çok kullanmasına neden oluyor. 8GB hayli hayli yeterli.
Aslında bütçe o kadar yok yani max 17 bin öylede 4060 lı sistem yok.
Hocam azönce ben sistemi atmayı unutmuşum pardon. https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-...-nvme-m2-ssd-rtx4060-oyun-bilgisayari-p-37568

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Performans olarak eşitler fakat 4060 yeni nesil bir kart ve NVIDIA yazılım tarafında AMD'den önde 6700 birkaç FPS önde olsa bile oyunlarda 6700 tercih etmem açıkçası 4060 karşısında 6700XT olsa belki diyebilirdim.

Ayrıca şu geri kafalı dayılardan bıktım bir kardeşime sistem alacaktık. GT730 sistemi 8000Tl vereceklerdi zar zor apu sistem aldırdım 3-4 ay sonra da para biriktirdi stajda çocuk 5700XT aldık temizinden taktık sisteme 1 senedir miss gibi oynuyor şuan oyunları.

AMD'nin VRAM'in yüksek olması o kadar önemli değil çünkü bant yolu daha geniş NVIDIA kartların bu da VRAM kullanırken AMD kartlarda daha çok kullanmasına neden oluyor. 8 GB hayli hayli yeterli.

Hocam azönce ben sistemi atmayı unutmuşum pardon. https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-...-nvme-m2-ssd-rtx4060-oyun-bilgisayari-p-37568

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
performans olarak eşitler fakat 4060 yeni nesil bir kart ve NVIDIA yazılım tarafında AMD'den önde 6700 birkaç FPS önde olsa bile oyunlarda 6700 tercih etmem açıkçası 4060 karşısında 6700XT olsa belki diyebilirdim.

Ayrıca şu geri kafalı dayılardan bıktım bir kardeşime sistem alacaktık. GT730 sistemi 8000TL vereceklerdi zar zor APU sistem aldırdım 3-4 ay sonra da para biriktirdi stajda çocuk 5700XT aldık temizinden taktık sisteme 1 senedir miss gibi oynuyor şu an oyunları.

İnşallah bir karar verir bunu da gözdrn geçireceğim öberebileceğiniz klavye var mı?

AMD'nin VRAM'in yüksek olması o kadar önemli değil çünkü bant yolu daha geniş NVIDIA kartların bu da VRAM kullanırken AMD kartlarda daha çok kullanmasına neden oluyor. 8 GB hayli hayli yeterli.

performans olarak eşitler fakat 4060 yeni nesil bir kart ve NVIDIA yazılım tarafında AMD'den önde 6700 birkaç FPS önde olsa bile oyunlarda 6700 tercih etmem açıkçası 4060 karşısında 6700XT olsa belki diyebilirdim.

Ayrıca şu geri kafalı dayılardan bıktım bir kardeşime sistem alacaktık. GT730 sistemi 8000TL vereceklerdi zar zor APU sistem aldırdım 3-4 ay sonra da para biriktirdi stajda çocuk 5700XT aldık temizinden taktık sisteme 1 senedir miss gibi oynuyor şu an oyunları.

Bence bu vatandaki de iyi yani bana yeter şu anki PC 2 GB RAM'li, kardeşim yaşında :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı