Vatan Bilgisayar'dan R5 5500 RTX3060 OEM bilgisayar alınır mı?

621824

Centipat
Vatan'dan bu hazır sistemi almayı düşünüyorum işlemci konusunda biraz araştırma yaptım çok çok az darboğaz yapar deniyor. İşlemci yükseltmeyi önermezseniz daha güzel olur bütçem sınırlı ve soğutucuya fazla para ayıramam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan'dan bu hazır sistemi almayı düşünüyorum işlemci konusunda biraz araştırma yaptım çok çok az darboğaz yapar deniyor. İşlemci yükseltmeyi önermezseniz daha güzel olur bütçem sınırlı ve soğutucuya fazla para ayıramam.
Bu bütçede 5500 alınmaz ve PSU kalitesiz.

Biliyorum öyle ama bir sorun çıktığında iade süreci çok sıkıntılı geçiyormuş vs o yüzden o sitelerden uzak duruyorum
Vatanda kaç kere iade süreciyle uğraştın? Ben Vatandan PC dizmiştim sorunlarıyla, kötü hizmetleriyle ve iade problemleriyle 5 ay uğraşmıştım. Kimse annesinin karnından ak kaşıkla doğmuyor, önyargılarınızı yıkın. Mükemmel yoktur.

Vatan da kaç kere iade süreciyle uğraştın? Ben Vatandan PC dizmiştim sorunlarıyla, kötü hizmetleriyle ve iade problemleriyle 5 ay uğraşmıştım. Kimse annesinin karnından ak kaşıkla doğmuyor, önyargılarınızı yıkın. Mükemmel yoktur.

Vatan'a güvenmiyorum demedim zaten diğer sitelere dedim.

Her yerde öyle oluyor ön yargılı davranıp paranızı çöp etmeyin derim.

Bedava peynir sadece fare kapanında olur, niye o kadar ucuza kaliteli mal versinler?

Vatan'a güvenmiyorum demedim zaten diğer sitelere dedim.

Bedava peynir sadece fare kapanında olur, niye o kadar ucuza kaliteli mal versinler?
Alışveriş yapanlara ürünler gönderiliyor sonuçta, paranızı alıp engel yemiyorsunuz hocam. Sitelerin ucuzluğu değil, diğer yerlerin fırsatçılığı.

Geri
Yukarı