Vatan PC PSU'lu kasayı PSU'suz kasa ile değiştirme

emirhan4141

Kilopat
Merhaba ben kendi Thermaltake Versa H21 700W kasamı (Vatan PC'den alınma) Vatan'dan başka bir kasa ile değiştirmek istiyorum. Ama bu alacağım kasada PSU falan yok, aldığım zaman şu an sahip olduğum kasadaki parçaları taşırlar mı ve sahip olduğum kasadaki PSU ve fanları alacağım kasaya takabilirler mi?

PSU kasayı aldığında toplam tutara dahilse iade ettiğinde de o paranın karşılığı olan bir şey alabileceksin, kısaca PSU yokmuş gibi olacak kasada ama fiyata dahil olduğundan karşılığını alacaksın :)

Bu kasayı aldığımda PSU'su vardı zaten. Şimdi iade etmeyeceğim yeni bir kasa alacağım ama aldığımda bu kasamdaki parçaları ve PSU ile fanları da takarlar mı? VATAN'dan toplamıştım bu PC'yi de zaten.

Bu kasayı aldığımda PSU'su vardı zaten. Şimdi iade etmeyeceğim yeni bir kasa alacağım ama aldığımda bu kasamdaki parçaları ve PSU ile fanları da takarlar mı? VATAN'dan toplamıştım bu PC'yi de zaten.
Ben bu konunun onları ilgilendirmemesinden dolayı yapacaklarını sanmıyorum

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı