Vatan PC Siparişlerim Gözükmüyor...

Emre5959

Kilopat
Makaleler
1
Yer
istanbul
Daha fazla  
Merhaba
12 Aralık (2gün önce) Vatan pc den T2 Mini ve TG2 Termal macun sipariş ettim, siparis ettigim gün siparişlerime baktım bir şey yoktu acaba yarın eklenir diye düşündüm gene yok! Bugünde yok, müşteri hizmetlerini aradım vir şey doldurdum felan dedi arıycaz felan dedi yanlış hatırlamıyorsam.

4ZLkjp.png

VglLBP.png

Bankanızla görüştünüz mü? Ücret çekilmiş mi? Benimde cuma günü aldığım t2 mini daha bugün faturalandırılmış. Tabi kargo açık olmadığından yarın kargolanır. Birde taa Sivastan gelecek. Bakalım UPS kargo Sivas Bursa arasını kaç günde ulaştırır.

Sipariş numaranızı saklayın. Yarın tekrar arayın hemde siteden mesaj atın yazılı delil olur. Teknik bir sorun olabilir.

Benimde kargoya verilmiş bugün ama takip nosu yazılmamış.

Tamam arkadaşlar siparişlerime eklenmiş müşteri hizmetlerini arayınca, Kütahya'dan geliyor, benim anlamadığım şey Bostancı'yla benim ev 1saatlik uzaklıkta, ve aldığım ürünlerde Bostancı'da var, Bostancı'dan göndermek yerine Kütahya'dan göndermek ayrı bir kafa olsada, sorunsuz ve eksiksiz gelsin bana yeterli :D

Hadi gözün aydın. Bende Bursadayım ama Sivas`tan gönderildi. Halbuki İstanbul`da vardı.

Son düzenleme:
Hadi gözün aydın. Bende Bursadayım ama Sivas`tan gönderildi. Halbuki İstanbul`da vardı.
Eyvallah sağolasin da bir şey sorucam
YjBBpk.png

Bugün hastane işlerim vardı ve ben yokken gelmiş sanırım, yarın yine işlerim var hastaneyle acaba mesaj atsam öglen 4'te felan getirme şanslatı var mı veya yarından sonra bida (3.kez) getirirler mi?

Şubeyi arayıp konuşmak gerek genelde 3 gün bekletilir ve iki kez adrese gidilir. Bu süre içinde teslimat edilecek şahıs bulunamazsa gelen adrese geri gönderilir. Ups kargoda bu şekildedir diye tahmin ediyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı