Vatan PC toplama sihirbazı kapandı?

• Konuyu başlatan Timurozer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 12B
Aynen ben de 3 hafta önce bilgisayarda vatan bilgisayarın sitesine gece 1-2 gibi bakıyordum bir baktım MSI B450 Gaming Plus max anakart 659 yazıyor o an karar verip aldım. Sabah baktım aynı ürün 799 TL olmuş..Bence de gece şansınızı deneyin derim.Artık bana mı denk geldi bilemedim...
Bunlar hepsi Vatan taktiği 🇹🇷...

Bunlar hepsi Vatan taktiği 🇹🇷...
konuyu 2 ay sonra diriltiyorum ama hiçte dediğiniz gibi değil haqqus u biliyorusnuzdur adam haber veriyor kdv indirimi olacağı zamanda firmayı kötülemeye gerek yok
bu bir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu iki:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bu üç:

konuyu 2 ay sonra diriltiyorum ama hiçte dediğiniz gibi değil haqqus u biliyorusnuzdur adam haber veriyor kdv indirimi olacağı zamanda firmayı kötülemeye gerek yok
bu bir:
bu iki:
bu üç:
Biz Vatan bilgisayarı kötülemiyoruz ki. Aksine iyi bir firma tek sıkıntısı fiyat ve seçeneğin az olması.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı