Vatan RTX2060 ROG STRIX hazır sistem alınır mı?

Arda Yavuzel

Centipat
Son düzenleyen: Moderatör:
K ibaresi olmadığı için oc yapılamaz.Ekran kartına yetişemeyecektir o işlemci,özellikle CS:go gibi yüksek fps gereken oyunlarda dar boğaz yapacaktır.

Merhaba,

Technopat Youtube videolarını incelediyseniz, bazı sistem toplama videolarında faydalı linkler paylaşılıyor. Sana uygun olan sistemi doğru parçalarla birleştirebilmek için kullanabileceğin bir site var, linki aşağıda paylaşıyorum umarım yardımcı olur. Mediamarkt, Vatan gibi yerlerden uzak dur derim 😀 Şimdiden hayırlı olsun.

Vatan,Mediamarkt vs yerlerden beni kesseler, ürün bedava deseler yine bir şey almam artık o derece tiksindim aldığım her şey mi bozuk çıkar.
Valla evet yıllar önce aldığım ekran kartı bozuk çıkmıştı. Direkt bayiiden almıştık tabii toplama olarak. Ancak işin güzel yanı, çoğu sitenin vs.nin aksine adamlar ürünü değiştiriyor. Ağlamıyorlar şu şöyle bu böyle diye. Kartı 3 hafta kullanmıştım sonra bozuldu mesela. En azından Antalya'daki için diyeyim. Vatanbilgisayar iyidir yine. İmkan varsa yüz yüze alın. Vatanbilgisayar, MediaMarkt gibi yerlerde internetten sipariş vermeyin çok.

Valla evet yıllar önce aldığım ekran kartı bozuk çıkmıştı. Direkt bayiiden almıştık tabii toplama olarak. Ancak işin güzel yanı, çoğu sitenin vs.nin aksine adamlar ürünü değiştiriyor. Ağlamıyorlar şu şöyle bu böyle diye. Kartı 3 hafta kullanmıştım sonra bozuldu mesela. En azından Antalya'daki için diyeyim. Vatanbilgisayar iyidir yine. İmkan varsa yüz yüze alın. Vatanbilgisayar, MediaMarkt gibi yerlerde internetten sipariş vermeyin çok.
Sizin durum istisna olmuş. Mediamrktan aldığım anakart bozuk çıktı 3. kez garantiye gidişinde iade dediler para verdiler ki doların kurundan dolayı aynısını bile alamazdım zaten stoklarımızda da yok dediler cebimden para koydum başka anakart aldım. Hele bir Pihone olayım var dillere destan baya uzun. Şahsi görüşümdür bedava deseler gitmem oralara :)

Yeni konular

Geri
Yukarı