Vatan Servis Dönüşü Testte ne demek?

Evet 2 gün önce teslim aldım.
Bende sıvı soğutma gönderdim aşırı ısınmadan dolayı ve şuan bende de servis dönüşü teste yazıyor. Acaba ürünü tamir edip kontrol mü yapılıyorlar yoksa değişim mi oldu. Sizde durum nedir sorunu çözüp mü yolladılar.

Bende sıvı soğutma gönderdim aşırı ısınmadan dolayı ve şuan bende de servis dönüşü teste yazıyor. Acaba ürünü tamir edip kontrol mü yapılıyorlar yoksa değişim mi oldu. Sizde durum nedir sorunu çözüp mü yolladılar.

Aynı ürünü geri yolladılar. Hiçbir şey yapılmadı.

Aynı ürünü geri yolladılar. Hiçbir şey yapılmadı.
Pazartesi arayacağım servisi. İşlemci boşta 65 derecede çalışıyordu. Sıvı soğutma CM Masterliquid 240MM yani diğer bileşenler de sorun yoktu kesinlikle sıvı soğutma da sıkıntı var.

@@Kéd Tüm fanları durdurun sıvı soğutma pompasını dinleyin. Sistemde HDD yoksa boruları elinizle tutun titremesi lazım devirdaim yapıyor mu yapmıyor mu anlayabilirsiniz aslında. Aynı soğutucu bende de var.
Sürdüğünüz termal macuna göre de durum değişebilir.

@@Kéd Tüm fanları durdurun sıvı soğutma pompasını dinleyin. Sistemde HDD yoksa boruları elinizle tutun titremesi lazım devirdaim yapıyor mu yapmıyor mu anlayabilirsiniz aslında. Aynı soğutucu bende de var.
Sürdüğünüz termal macuna göre de durum değişebilir.
Şöyle söylüyeyim diyelim pazartesi günü normal şekilde çalışıyordu boşta 30-35 derece. 2 gün sonra bilgisayarı açtığımda boşta 60-65 görmeye başladı sanki devirdaim yapmıyordu. Macun kaliteli macundu oda CM markasıydı ki 1-2 güne o kadar fark yapmaz. Google Chrome açsam 70 dereceye çıkıyordu resmen. Bence devirdaim yapmıyordu. Pazartesi Vektronu arayayım bilgi alayım.

Geri
Yukarı