Vatan Şubesinde R9 270 ve İ3 4160 tabanlı sistem toplama

ÇAD

Hectopat
Selam, umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Ben Vatan Bilgisayar'ın Ankara şubesinde kafamdaki sistem bileşinlerini toplatmak istiyorum. Toplayacağım sistemin içerisinde:

Anakart
Ekran Kartı
İşlemci
RAM
Kasa

bulunmaktadır. Gördüğünüz gibi HDD ve DVD-CD Room almayacağım çünkü zaten elimde daha yeni olan HDD ve DVD-CD Room mevcut. Soruma gelecek olursak, malumunuz kasa toplamayı yani bileşenleri montaj etmeyi bilmiyorum zaten o nedenle şubesine gidip kendim montaj ettireceğim. İşte kasa içerisinde HDD ve DVD-CD Room olmayacağı için sorun çıkar mı onu merak ediyorum.
Elimdeki parçaları alıp onlarıda montaj etmelerini söylesem ederler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
HDD ve optik sürücüyü takması çok basit. Youtube sayfamızda onlarca sistem toplama videosu var. Onlara bakarak montaj yapabilirsiniz. Ben yine de yapamam derseniz rica edin elemanlara belki harici parçaları monte ederler.

Rica ederseniz yaparlar zaten takması kolay olduğu için sıkıntı çıkaracaklarını sanmam. Şahsen ben elimdeki ekran kartını taktırmıştım zamanında.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı