Vatana Bilgisayar'da GTX 1050 Ti Alana SSD Bedava Kampanyası

Bildiğim Nvidia elindeki stokları bitirmek için böyle bir kampanyaya başladı. Vatan Bilgisayar ile alakası yok diye biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilemiyorum ben Vatan Bilgisayar'da gördüm ve paylaşmak istedim belki satın almak isteyenler olabilir.

nVidia'nın stok eritmek için yapmış olduğu kampanya. 1050 ve 1060 modellerinde oluyor. Asıl kafama takılan soru şu, madem madencilik yüzünden stoklar eridi diye ağlayan nVidia 1060 modelinde bile bu kampanyayı neden yapar? Biraz ikiyüzlü bir olay bu..
Ayrıca verilen SSD'lere baktım, gerçekten düşük performanslı SSD'ler. Kingston SSD stoğunu eritmek istemiş olabilir. Bu da başka alternatif tabi ki.

Ekran kartı fiyatına SSD fiyatını da eklemişler yani kampanya yok maalesef. Keşke olsa.
Zaten 1200 TL civarı satılıyordu normal çartlarda bence gayet iyi. Asus Cerberus 1.127 TL felandı galiba.

Çok da iyi indirim olduğunu düşünmüyorum. Tabi yararlanmak isteyenler olabilir.

1050 Ti gibi bir karta en fazla taş çatlasın 900 lira verilir.
Bulunursa verilir tabi. 1150 serisi geldiğinde bir hükmü kalmayacak zaten 1000 serisinin. Hep ilk üst seviye çıkartıp sonradan düşük modelleri çıkardı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…