Vatana mesaj attım watch dogs gelmedi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir önceki mesajımda kaynak linkini verdim oradan detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Aman tanrım hata yapmışım ne kadar ürkütücü. Kaynağı okumuş olmanız sevindirici tarafı. Sabah 09:00'dan beri mesaideyim, hata yapmam normal. :) Okumanıza sevindim, doğrusu kaynakta yazan tabi ki.

Oyunu şu anda indirmeye başladım, eve geleli 20 dakika falan oldu. Yarından önce oynayamayacağım tahmin ediyorum. Adil kullanım kotam dolu ağzına kadar. Umarım güzel çalışır Ultra-High arası ayarlarda. İnerse paylaşırım fraps fps değerini.

Bir an için üzüldüm :) çünkü Ekran kartını Haziran ayında alacağım ve Watch Dogs en çok oynamak istediğim oyunlar arasında. Çok güzel bir kampanya yapmışlar, bu kampanya sayesinde Watch Dogs yerine BF3 alacağım. Bu arada konuyu açtığın için teşekkürler. Böyle bir kampanyadan haberdar ettin bizi :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Akşam saati, iş yorgunluğuna verin. Evde insan rahatlamak istiyor.

Üzgünüm ama kampanya bu ürün için geçerli değil :( . Kampanya GTX 650 TI BOOST ve üzeri modellerde geçerli.
Ama oradaki çalısanlar bana böyle dediler bu ekran kartı içinde kampanya varmıs.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaynak linkini açarsanız dip notların şu şekilde olduğunu göreceksiniz:

ŞARTLAR VE KOŞULLAR
Bu teklif yalnızca GeForce® GTX 650 Ti Boost, 660, 660 Ti, 670, 680, 690, 760, 770, 780, 780 Ti veya TITAN Black grafik kartları için geçerlidir. Promosyon 29 Nisan'da başlar ve kısıtlı bir süre için ve stoklar tükeninceye kadar devam eder. Teklif yalnızca bazı yetkili satıcılarda geçerlidir. Oyunların pakete dahil olduğunu doğrulamak için, lütfen satın aldığınız mağaza ile önceden sorgulayarak kontrol edin. Ek şartlar ve koşullar uygulanabilir.

Kampanya Nvidia'nın kampanyası, o yüzden Vatan Bilgisayar görevlisi size dalgınlıkla bu şekilde bilgi vermiş olabilir. Onların söylediği şeylerin bağlayıcılığı yok malesef kendileri için.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı