Vatanbilgisayar her üründen kargo ücreti alıyor mu?

cenqzHn

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar teknofiyatta baktığım ürün 75 TL üzeri kargo bedava diyor. Bu ürün vatanbilgisayarda satılıyor fakat vatanbilgisayarda kargo bedava diye bir bildirim göremiyorum.
Sizce bu ürünü alırsam elime ulaştığında kargo ücreti istenir mi?

Mesela bu ürünü teknofiyatta arattırın kargo bedava işaretini göreceksiniz ama vatanda belirtilmemiş.
Intel Pentium G3258 Soket 1150 3.2GHz 3MB Önbellek 22nm İşlemci

Ya da bu üründe de aynı şekilde.
GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram

Ama bu üründe ise hem teknofiyatta hemde vatanbilgisayar da kargo bedava kısmı görünüyor.
MSI GTX760 Twin FrozrGaming OC GDDR5 2GB 256Bit Nvidi GeForce DX11.1 Ekran Kartı

Aynı şekilde goldun sattığı ürünlerde de teknofiyatta kargo bedava görünüyor ama goldun sitesinde bulamıyorum. Acaba gözlerimde mi bir problem var yoksa teknofiyatta mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatanbilgisayar müşteri hizmetlerini aradım. 50TL ve üzeri tüm ürünlerde kargo bedeli almıyoruz dediler. Doğru mu bu 10 tane ürün alıcam her biri için kargo bedeli gelirse zarar etmek istemiyorum.

Vatanbilgisayar müşteri hizmetlerini aradım. 50TL ve üzeri tüm ürünlerde kargo bedeli almıyoruz dediler. Doğru mu bu 10 tane ürün alıcam her biri için kargo bedeli gelirse zarar etmek istemiyorum
Kargo ücreti gelmez ben 2.700 TL alışveriş yaptım hiç kargo parası ödemedim merak etme sıkıntı çıkartmaz.

View image: DSC 0036
Vatan Bilgisayarın müşteri servisin'i aramanı tavsiye ederim sıkıntıyı ilet kargo ücreti almazlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı