Vatanbilgisayar PC montajlıyor mu?

Yusuf Çakır

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar benim Evkur'dan aldığım Exper marka hazır bir kasam var. Ekran kartından memnun değilim o yüzden değiştirmek istiyorum. Vatan'dan alacağım ekran kartını ve PSU'sunu bana bunları bedavaya takarlar mı?

Kasayı tümüyle ordan aldığınızda topluyorlar ama bu şekil bir istekte bilgim yok. Arayıp sorabilirsiniz ama şubeyi arayın müşteri hizmetlerini aramaktansa. Belki şifa minnet kabul ederler. :)

Benim de bilgim yok. Ancak ekran kartı ve PSU takması zor bir iş değil. Hiç bilginiz yoksa bile araştırıp kendiniz de yapabilirsiniz. Yalnız sisteminizin garantisi devam ediyorsa kasa üzerindeki -varsa- etiketi sökmek sistemin garanti dışı kalmasına sebebiyet verir. Ona dikkat edin yeter.

bir arkadaşım kasasına anakart ve ekran kartı almıştı vatandan bedava ya takmışlardı

Kasayı montajlıyorlar ama montajları berbat. Tavsiye etmem. Nadiren iyi montaj yapıyorlar. Anakartınızın PCI Express 3.0 girişi var mı? Alacağınız ekran kartından performans alacağınızı sanmıyorum. Sistem özellikleri nedir?

Ben dün satın aldım. APU sistemi Antalya Lara şubesinde alacağım zaman sende mi Technopat'dan diye bir soru sordular :D bende evet dedim. Gözlüklü bir arkadaş topladı sistemi toplaması yasakmış ama topladı diğer elemanlar doluymuş 30 dakika sürmeden toplandı. Evime götürdüm sorunsuz çalışıyor.

Evet montajlarlar. Bende Exper marka bilgisayarıma R9 270 ve yeni kasa aldım montaj yaptılar. Istanbul Üsküdar şubesinde yaptım çok güzel topladı arkadaş.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı