VatanBilgisayar PC montaj ücreti

Ücret almıyor. Ama kendin montaj yapsan çok daha iyi olur. Hem çok zevk alırsın hemde özenerek montaj yaparsın. Yapması kolay internetten bakarak yapabilirsin.

Ücret almıyorlar fakat özenerek yaptıkları da söylenemez. Mağazadan mağazaya da değişiklik gösterebilir. Bu kadar montaj ve kurulum rehberleri varken montaj yapabilmek zor değil :)

Bilgisayarı oradan toplarsan ücret almıyorlar. Ama bu devirde kullanım kılavuzları ve binlerce PC toplama videosu varken şubeye toplatmak mantıksız. Zaten kimse senin aldığın ürüne senin kadar özen göstermez. Ben ne zaman Vatandan bir şey alsam bana kötü davranıyorlar. Adamlar para gördükleri için artık müşteri umurlarında değil. Bizim arkadaş oradan toplattı kablolamayı çok özensiz yapmışlardı kasayı gördüğümde. Kısacası kendim yap.

Belki montaj yapmak hayatındaki en zevkli işlerden biri olabilir. Gayet basit. Ama yine sana kalmış.

Bence hiç yaptırmayın kendiniz yapın bazen küçük aksaklıklar olabiliyor. Sisteminizi başkasına emanet etmeyin. :D İşin espiri tarafı ciddi almayın tabi yaparlar. Sizin yapmanız daha iyi olacaktır hem tecrübe kazanırsınız bir sürü rehber mevcut.

Birde şöyle düşünmek var diyelim aldığın parça sorunlu mağazada toplatırsan sorun çıktığında o parça orada kalacaktır. Ama sen evde o parçada sorun gördüğün zaman "BIOS'da parçanın gözükmemesi vb." sen uğraşacaksın.

Birde şöyle düşünmek var diyelim aldığın parça sorunlu mağazada toplatırsan sorun çıktığında o parça orada kalacaktır. Ama sen evde o parçada sorun gördüğün zaman "BIOS'da parçanın gözükmemesi vb." sen uğraşacaksın.
Temassızlık falan mı var kasadan kontrol edersin. Eğer üründe sorun varsa ürünü aldığın yere danışırsın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı