Vatan'da ne zaman KDV indirimi olur?

Tarık Buggra

Femtopat
Merhaba arkadaşlar bilgisayar toplayacağım fakat KDV indirimini bekliyorum. Acaba Vatan'da ne zaman KDV indirimi olur. Karneden sonra olur diye düşünüyorum ama herhangi bir bilgisi olan var mı internetten ekran kartını almayı düşünüyorum ama ürünü kullanamayacağım için arızalıysa ve 14 gün içerisinde PC'yı toplayamazsam iade de olmuyormuş. O yüzden herhangi bir bilgisi olan ne zaman indirim olur yazabilir mi? Teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar bilgisayar toplayacağım fakat KDV indirimini bekliyorum. Acaba Vatan'da ne zaman KDV indirimi olur. Karneden sonra olur diye düşünüyorum ama herhangi bir bilgisi olan var mı internetten ekran kartını almayı düşünüyorum ama ürünü kullanamayacağım için arızalıysa ve 14 gün içerisinde PC'yı toplayamazsam iade de olmuyormuş. O yüzden herhangi bir bilgisi olan ne zaman indirim olur yazabilir mi? Teşekkürler.
Genelde bu tarihlerde olur ama net bir tarih vermek zor.Vatan dışında sitelere bakmanızı öneririm.Fiyatlari genelde çok pahalı oluyor.

Vatan Bilgisayar'ı hafta sonları takip edin. Genellikle hafta sonları indirim yapıyorlar. Başka yerleri de takip etmenizi tavsiye ederim.

Valla en son 25-29 Mart arasında oldu corona döneminde millet alsın hazır evdeyken diye,herkes kdv indirimi bekliyor fakat ben de olacağını pek sanmıyorum,bazi ürünlerini zaten internetten satışlarını kapatmışlar çoğu mağazda olmasına rağmen,çok aceleniz varsa bence alın hemen.

Vallahi en son 25-29 Mart arasında oldu corona döneminde millet alsın hazır evdeyken diye, herkes KDV indirimi bekliyor fakat ben de olacağını pek sanmıyorum, bazi ürünlerini zaten internetten satışlarını kapatmışlar çoğu mağazda olmasına rağmen, çok aceleniz varsa bence alın hemen.

Stok yok zaten yeni mal çekemiyorlar sattıkları ürünler 2018 2019 yılının malları düşünün o kurdan aldıkları malları bu günki kurdan satmaya çalışıyorlar onlarda az değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı