Vatan'daki hazır sistemle parça değişikliği yapılabilir mi?

Blue3

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben Vatan Bilgisayar'dan hazır sistem alacağım fiyatı 15.000TL ama ekran kartını değiştirmek istiyorum ekran kartı RTX 3060 Ventus ama ben RTX 3060 Dual V2 ile değişiklik yapmak istiyorum bunu yapabilir miyim ve hazır sistemi aynı fiyata alabilir miyim? Hem RTX 3060 Dual V2 RTX 3060 Ventus'dan 1.000TL daha ucuz.
Şunu da söyleyeyim ben sipariş değil de mağzaya gidip öyle alacağım.

Merhaba ben Vatan Bilgisayar'dan hazır sistem alacağım fiyatı 15.000TL ama ekran kartını değiştirmek istiyorum ekran kartı RTX 3060 Ventus ama ben RTX 3060 Dual V2 ile değişiklik yapmak istiyorum bunu yapabilir miyim ve hazır sistemi aynı fiyata alabilir miyim? Hem RTX 3060 Dual V2 RTX 3060 Ventus'dan 1.000TL daha ucuz.
Mağazada yetkili biriyle konuşmayı dene yapabileceklerini sanmıyorum ama

Hazır sistemlerde maalesef ekran kartını değiştiremiyorsunuz. Onun haricindeki bazı sistemlerde opsiyon olarak ram, işlemci, anakart, psu, kasa gibi bileşenler seçmeli olarak değiştirilebiliyor.

Yaparlar. Bu arada Vatan Bilgisayar'ın fiyatları yüksek oluyor. İnternetten araştırdınız mı? İtopya gibi sitelerden.

Vatan! misal 20000 tl ye satılan pc yi vs..30000-4000 fazlasına satar..Parçalar da dahi!
topladığın parçaları piyasayla karşılaştır,farkı görürsün..

Geri
Yukarı