Vatan'daki Hazır Sistemlerin Fiyat Tutarsızlığı

Hoaxer

Kilopat
Makaleler
3
Öncelikle merhaba. Ben Vatan'daki OEM hazır sistemlerden birini almayı düşünüyorum ve en fazla 4000 TL bütçem var(monitör hariç). Burada 1 sistemi gözüme kestirdim ancak fiyatı olması gerektiğinden düşük gibi. Sistem benim düşündüğüm gibi iyi değil mi yoksa bu sisteme özel indirim falan mı var? Bilgisi olan varsa açıklarsa sevinirim.

Almak istediğim sistem: VATAN GAMING STUDIO TAVSİYE SİSTEMİ-AMD 2600-MSI RX580 ARMOR-MSI B450M-8GB-1TB - Vatan Bilgisayar

Örneğin bu sistem de aynı fiyata ama daha kötü gibime geldi : INTEL I3 8100-ASUS STRIX GTX1650 A4G-ASUS H310M-K R2.0-WD 250GB SSD-CRUCIAL 8GB - Vatan Bilgisayar

Buradaki fiyat tutarsızlığı neden?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevaplarınız için teşekkürler. DADG2 sistemin daha iyi olduğunu biliyorum fakat İtopya ile ilgili birçok şikayet duydum ve İstanbul'da oturmadığım için bir sıkıntıda şubelerine gidemeyeceğim. Ve 18 yaşının üstünde olmadığım için uğraşacak olan da ben değilim. Bu yüzden en iyisi kafam rahat olsun şubelerinden bakıp alayım falan diye düşündüğüm için Vatan'dan almayı düşünüyorum. Bana kalsa İtopya'dan alırım ancak bu karar bana kalmış değil.

Kampanya farklılığı yüzündendir, 2. Sistemi alanlar Nvidia Intel fanboyu olmak zorunda. Almak istediğiniz sistem gayet yeterli, şimdiden hayırlı olsun.

Cevabınız için teşekkürler.
Bu arada o sistemin neden bu kadar ucuz olduğunu öğrendim stokta yokmuş ve internetten almaya çalışınca "yetersiz stok" diyor yani bu ucuzluk Vatan'da tabii ki de olmaz🙂

Son düzenleme:
Öncelikle merhaba. Ben Vatan'daki OEM hazır sistemlerden birini almayı düşünüyorum ve en fazla 4000 TL bütçem var(monitör hariç). Burada 1 sistemi gözüme kestirdim ancak fiyatı olması gerektiğinden düşük gibi. Sistem benim düşündüğüm gibi iyi değil mi yoksa bu sisteme özel indirim falan mı var? Bilgisi olan varsa açıklarsa sevinirim.

Almak istediğim sistem: VATAN GAMING STUDIO TAVSİYE SİSTEMİ-AMD 2600-MSI RX580 ARMOR-MSI B450M-8GB-1TB - Vatan Bilgisayar

Örneğin bu sistem de aynı fiyata ama daha kötü gibime geldi: INTEL I3 8100-ASUS STRIX GTX1650 A4G-ASUS H310M-K R2.0-WD 250GB SSD-CRUCIAL 8GB - Vatan Bilgisayar

Buradaki fiyat tutarsızlığı neden?

Olabilir tükenmiş bakamadım ama ne olursa olsun ben Vatan'ı önermiyorum.

Geri
Yukarı