Vatan'dan 10000 TL'ye Bilgisayar Toplama

380571

Vatan bilgisayar'dan almanızı önermem ama illa elden alacağım diyorsan bölye bir sistem senin için çok iyi olacaktır.

Ortada uyarılacak bir husus olmadığı için sorun yine sende. İnternetten daha ucuza alınabilir manasını vurgulamak için öyle bir örnek verdim diyorum. Sen hala daha uyardım diyorsun.
Fiyat demeden daha uyguna ve ya o bütçeye Vatan'dan alacağınız sistemden daha iyi sistem alabilirsiniz, Deseniz daha güzel olmaz mıydı? :)

Sadece örnek olması açısından yukarıda paylaşılan sistemin aynısını farklı tek bir firmadan paylaşıyorum. Sadece bellek ve kasa aynısı bulunmadığından muadil ekledim. Tek dez avantajı sistemi kendinizin toplaması gerekecek. Aradaki fark 750 TL ki donanımların uygun oldukları diğer firmalar da araştırılıp her bir donanım farklı firmadan alınarak bu farkın artacağını düşünüyorum. Bu, paranızın cebinize kalması ya da tercih ettiğiniz durumda daha iyi donanımlar ve sistemi yükseltebileceğiniz anlamına gelir.
ghghghgh.jpg

Sadece örnek olması açısından yukarıda paylaşılan sistemin aynısını farklı tek bir firmadan paylaşıyorum. Sadece bellek ve kasa aynısı bulunmadığından muadil ekledim. Tek dez avantajı sistemi kendinizin toplaması gerekecek. Aradaki fark 750 TL ki donanımların uygun oldukları diğer firmalar da araştırılıp her bir donanım farklı firmadan alınarak bu farkın artacağını düşünüyorum. Bu, paranızın cebinize kalması ya da tercih ettiğiniz durumda daha iyi donanımlar ve sistemi yükseltebileceğiniz anlamına gelir.Eki Görüntüle 380578
Bende belirttim hocam bunu paylaştığın için ayrıca teşekkür ederim eğer illa Vatan diyorsa benim önerdiğim sistemde iş görür yani :)

Sadece örnek olması açısından yukarıda paylaşılan sistemin aynısını farklı tek bir firmadan paylaşıyorum. Sadece bellek ve kasa aynısı bulunmadığından muadil ekledim. Tek dez avantajı sistemi kendinizin toplaması gerekecek. Aradaki fark 750 TL ki donanımların uygun oldukları diğer firmalar da araştırılıp her bir donanım farklı firmadan alınarak bu farkın artacağını düşünüyorum. Bu, paranızın cebinize kalması ya da tercih ettiğiniz durumda daha iyi donanımlar ve sistemi yükseltebileceğiniz anlamına gelir.Eki Görüntüle 380578
Hocam benim sistemde R7 2700X ve X470 anakart var yalniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı