Vatan'dan 11.000 TL Gaming laptop önerisi

Samwise Gamgee

Centipat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, Vatan'dan bir laptop aldım fakat arızalı çıktı. Vatan'a gittiğimde ya değişim ya da onarım yaparız dediler beni 4-5-6 yıl götürebilecek laptop öneriniz var mı?

İade alamıyor musunuz hocam? Sonuçta ayıplı mal. Alabiliyorsanız başka bir şeyler de önerebiliriz ama illa vatandansa.
Bu fena değilmiş: Msi GF63 core i7 10750h notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri.Msi GF63 kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al. RAM ekleyebiliyorsanız eklemenizi tavsiye ederim.

İade alabiliyoruz fakat ailem Online alışverişten yana olmadığı için mecburen Vatan'dan bakmamız gerekiyor.

İade alabiliyoruz fakat ailem Online alışverişten yana olmadığı için mecburen Vatan'dan bakmamız gerekiyor.

Sorun yok. Yine de attığım laptop fena durmuyor. Biraz daha bakayım. Daha iyi bir şey bulursam atayım.

Vatan Bilgisayar'dan almak zorunda olmasan ebrar bilgisayarda 10700 TL'ye 3060'lı laptop vardı onu önerebilirdim.

Hocam gerçekten iade alabilirseniz 10700'e çok iyi fiyatmış.

MSI Leopard serisi var 12K veya 11k fiyta onlara bakın.

Bütçeyi bir hayli aşıyor başka bir öneriniz var mı?
İade alamıyor musunuz hocam? Sonuçta ayıplı mal. Alabiliyorsanız başka bir şeyler de önerebiliriz ama illa vatandansa.
Bu fena değilmiş: Msi GF63 core i7 10750h notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri.Msi GF63 kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al. RAM ekleyebiliyorsanız eklemenizi tavsiye ederim.

Bu nasıl hocam?

Geri
Yukarı