Vatan'dan 16000 TL'ye laptop önerisi

Bütçe
12000-16000

Yabancı olduğumdan diğer sitelerden taksit alamıyorum.

Attığınız model alınmaz Teknosa vatan gibi yerler kazık internetten alın illa oradan alacağım derseniz Teknosa'ya da vatandan idepad Gaming 3 alın.

Lenovo Ip Gaming 3 11.Nesil Core i5 11300H-8Gb-512Gb Ssd-15.6"-Rtx3050ti 4Gb-W11 fiyatı, teknik özellikleri, modelleri,Lenovo Ip Gaming 3 11.Nesil Core i5 11300H-8Gb-512Gb Ssd-15.6"-Rtx3050ti 4Gb-W11 en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bunu alın ama 8 GB RAM takviyesi şart. Vatan zorunlu ise.

Teşekkürler. Genellikle Online oyunlar oynuyorum bazen de hikaye oyunları yeterli olur mu?

Teşekkürler. Genellikle Online oyunlar oynuyorum bazen de hikaye oyunları yeterli olur mu?

Çoğu site 12 ay taksit yapıyor.

Yeterli olur Full ayarlarda bazen sabit 60 FPS oynayamazsınız.

RTX 3050 Ti 30xx serisinin en giriş kartlarından biri. Yakınımda var. CS:GO'yu 200 FPS üstü en yüksek ayarlarda, Valorant'ı tam bilmiyorum işlemci i5 11400h'idi, GTA 5'i ortada rahat oynatıyordu. LoL'ü zaten rahat oynatıyor. RDR2 falan deneyimlemedim ama kötü bir performans vereceğini düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı