Vatan'dan 6000 TL'ye Sistem

Bütçe
6000

berkthec1k

Centipat
Bütçeyi başlığa yazdım zaten SSD ya da RAM farklı siteden olabilir. Bir de RGB olsun 6000 TL para veriyoruz 2007'den kalma kasam gibi gözükmesin :D Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan'dan almak zorunda değilseniz başka yerlerden daha ucuza daha performanslı sistem toplanır. Vatan pahalı.

Bundan daha ucuz bulursan bana da atar mısın

Tamam olur benim için sıkıntı yok.

2060 sanırım bu fiyata başka yerde yok. Ryzen 5 3600 ile bulabilirseniz Asrock b450 veya b450m pro4 gibi f/p bir anakartla çok daha iyisi toplanabilir bu arada. Kasa ve psu korkunç. O kadar kıstıktan sonra her yerden aynısı alınır yani özel bir indirim yok :)

Bundan daha ucuz bulursan bana da atar mısın

Sistem çok güzel ama Rampage kasa istemiyorum çünkü Rampage ile kötü bir geçmişim var.

@224963 atıığınız sistem alınmaz. 9. nesil Intel işlemciye para yatırmak gereksiz. Ekran kartının da ısınam sorunu var diye biliyorum. Birde üstüne Rampage PSU eklenince tam bir bomba oluyor.

QP Nitro sistemde 5600XT ekran kartı seçince yaklaşık aynı fiyatlara geliyordu. Onu almak daha mantıklı fakat şu an ekran kartı stokta yok.

Sistem çok güzel ama Rampage kasa istemiyorum çünkü Rampage ile kötü bir geçmişim var.

Kasa iyi istiyorsanız oda var. Ama 300 TL cik bir fark var. Hem de SSD yerine M.2 SSD var.

@224963 atıığınız sistem alınmaz. 9. nesil Intel işlemciye para yatırmak gereksiz. Ekran kartının da ısınam sorunu var diye biliyorum. Bir de üstüne Rampage PSU eklenince tam bir bomba oluyor.

QP Nitro sistemde 5600XT ekran kartı seçince yaklaşık aynı fiyatlara geliyordu. Onu almak daha mantıklı fakat şu an ekran kartı stokta yok.

Ben RTX 2060 modelli bir PC için demiştim ama altta attım, bakalım buna ne bahane bulacaksınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı