Vatan'dan alınan ASUS VG27AQZ monitör bozuldu

Killian

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
gigabyte rtx 3060 ti gaming oc- 16gb ram- ryzen 5 5600x- b450ms2h- 1tb samsung evo 870 ssd- 500gb m2 ssd wd
Monitör
asus vg27aqz
Arkadaşlar Vatan'dan monitor aldim ( ASUS VG27AQZ) orada denerken bir problem yoktu. Olu pixelini de kontrol ettiler bir problem yok dediler. Eve gelince hem olu pixel cikti hem de overclock ayarini dusurunce monitor gitti. Aydinlik siyah ekran geliyor sadece ne ayarlarına girebiliyorum ne farkli bir şey yapiliyorum. Ben şimdi bu monitoru gotursem garantiye yollayip beni surundururler mi degisim yaparlar mi sizce ne olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Senin yaşadığını sorunu orada kontrol edecekler.
Sorunu görürlerse süründürme gibi bir şey olmaz.
Bir iki evrak belki imzalatırlar. Değişim yapılır.
Baktın süründürme politikası var.
İade edeceğim dersin.

Çok uğraştirdilar bugün gittimde 1 günlük cihazı garantiye yollattılar. İade veya degişim hakkindan bahsedince yuz yuze alinan cihazlarda iade olmuyor goruntu gelmedigi ciinde hasarli kabul edilip garantiye yollandi vallahi 1 saat bile kullanamadigim cihaz boyle olunca insan bir uzuluyor.

Çok uğraştirdilar bugün gittimde 1 günlük cihazı garantiye yollattılar. İade veya degişim hakkindan bahsedince yuz yuze alinan cihazlarda iade olmuyor goruntu gelmedigi ciinde hasarli kabul edilip garantiye yollandi vallahi 1 saat bile kullanamadigim cihaz boyle olunca insan bir uzuluyor.

Servisten değişim raporu bekleyecekler demek oluyor bu.
Teknolojik ürünler şansa dayalı faktöre bağlı.
Ürünün takibini bırakma. Sonucu aktarırsın. 👍

Geri
Yukarı