Vatan'dan alınan hazır OEM PC'de Windows kurulu mudur?

Alp3rbey

Hectopat
Arkadaşlar Vatan'dan hazır OEM PC aldım fakat Windows kurulumu gelecek veya FreeDOS mu gelecek bilmiyorum eğer FreeDOS gelirse ve oyunları Windows kurmadan oynasam ne gibi bir sıkıntı çıkar veya deneme süreli ile geldi Key ile aktif edebiliyor muyum? Bunları merak ediyorum.

Windows'un kendi internet sitesinden de Windows'u kurabiliyor muyum? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Satışını yaptıkları zaman söylerler bunu ancak FreeDOS olması daha iyi olabilir. Retail Windows lisansları gayet uygun fiyata satılıyor. Hali hazırda bir lisansınız da varsa hiç gerek yok.

Arkadaşlar Vatan'dan hazır OEM PC aldım fakat Windows kurulumu gelecek veya FreeDOS mu gelecek bilmiyorum eğer FreeDOS gelirse ve oyunları Windows kurmadan oynasam ne gibi bir sıkıntı çıkar veya deneme süreli ile geldi Key ile aktif edebiliyor muyum? Bunları merak ediyorum.

Windows'un kendi internet sitesinden de Windows'u kurabiliyor muyum? Bilgilendirirseniz sevinirim.
İşletim sistemi olmadan nasıl oyun oynayacaksın?

Vatan'ın sitesinden aldıysan zaten gerekli bilgilendirmeler yazıyor diye biliyorum ve kurulu olarak gelmezse bile garantili ürün olduğu için Vatan şubesine götürerek Windows kurdurabilirsin ama ücret alırlar mı almazlar mı bilmiyorum.

Hocam FreeDos dediğimiz şey işletim sistemi yok gibi bir şey. Yani FreeDos ile oyun oynayamazsınız. OEM key almanızı öneririm.

Hocam FreeDOS dediğimiz şey işletim sistemi yok gibi bir şey. Yani FreeDOS ile oyun oynayamazsınız. OEM Key almanızı öneririm.

OEM Key alacağım fakat USB ile yükleniyor falan diye gördüm acaba böyle mi yapmam lazım yoksa internette 19 liraya Key satan site var oradan Key alıp aktivasyon mu etmem lazım veya kurulumunu internetten indirip yapmam mı lazım.

Geri
Yukarı