Vatan'dan alınan hazır sistem BIOS'u güncel mi gelir?

furkan2202

Zeptopat
Daha fazla  
Vatan Bilgisayar’dan hazır sistem satın aldım. İşlemcim (Ryzen 5 5500) ile anakartım (MSI A520m-a PRO) maalesef uyumlu değil. Eğer BIOS güncellemesi yapmazlarsa görüntü alamam. Anakart Flashback desteklemediği için, uyumlu bir işlemci takmadan güncelleme de yapamam. Bu benim ilk bilgisayarım, o yüzden çok zor bir durum olur benim için. Vatan (Ankara Söğütözü şubesi), BIOS güncellemesini yapıp mı gönderir?

Son düzenleme:
Hocam, eğer siz toplayacaksanız yapmazlar. Nasıl olsa hiç bir şeye dokunmadan size teslim ediyorlar. Ama onlar yaparsa toplamayı, yapacaklardır.

O zaman güncellerler hocam.

Vatan Bilgisayar’dan hazır sistem satın aldım. İşlemcim (Ryzen 5 5500) ile ekran kartım (MSI A520m-a PRO) maalesef uyumlu değil. Eğer BIOS güncellemesi yapmazlarsa görüntü alamam. Anakart Flashback desteklemediği için, uyumlu bir işlemci takmadan güncelleme de yapamam. Bu benim ilk bilgisayarım, o yüzden çok zor bir durum olur benim için. Vatan (Ankara Söğütözü şubesi), BIOS güncellemesini yapıp mı gönderir?

Ayrıca ekran kartı yazmışsınız? Ekran kartını çıkarırsanız güncelleyip geri takarsınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı