Vatandan Bilgisayar'daki görevli Windows 11 alınmazsa teknik destek veremeyiz dedi

ömer uzunu

Centipat
Daha fazla  
Merhaba vatandan PC alacağım görevli bana eğer buradan Windows 11 almazsam bir sıkıntı oldugunda benim bu sıkıntıyı bulmamın gerektigini ve öyle onlara vermemin gerektigini söyledi.
Yani Windows 11 alırsam oradan bir sıkıntı oldugunda onlar sıkıntıyı bulacakmış, doğru mu? Sizce yoksa görevli satmak için mi yapıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba vatandan PC alacağım görevli bana eğer buradan Windows 11 almazsam bir sıkıntı oldugunda benim bu sıkıntıyı bulmamın gerektigini ve öyle onlara vermemin gerektigini söyledi.
Yani Windows 11 alırsam oradan bir sıkıntı oldugunda onlar sıkıntıyı bulacakmış, doğru mu? Sizce yoksa görevli satmak için mi yapıyor?
Vatandan PC almayın. Teşekkürler. Bu arada öyle birşey yok satmak için öyle demiş. 2000-4000TL bir lisansa vermek mantıklı gelmiyor.

Hocam saçmalamış. Sizin önceden almış olduğunuz bir lisans, key olabilir. Vatan ile bende gidip konuşmuştum. İşletim sistemi konusunda lisansınız varsa kullanabilirsiniz demişlerdi. Yani bu durumun garantiyi falan etkilememesi lazım.

Sakın inanmayın. Sattığı ürün ne ise ona destek vermek zorunda. Ne yani, Vatandan bilgisayar aldık diye Steam'de mi kuramayacağız? Seninle ilgilenen kişi zekiymiş, ama ahlaklı değilmiş. Bir sonraki ziyaretinizde "Ben sizden bilgisayarı bu şekilde alıyorum, içine ne kurduğum sizi ilgilendirmez." de. Sonra kendi kudurur zaten.

Deneme sürümü kurmalarını isteyin.

Satmak için yapıyor. Kardeşime telefon alırken bize de ekstra koruma paketi falan satmaya çalışıyordu telefon kırılırsa telefonun fiyatı kadar para ödemen gerekir diye.

Geri
Yukarı