Vatan'dan toplanan indirimli bilgisayarın içeriğinde değişim yapılabilir mi?

khalannz7

Decipat
Merhaba, pch goat serisini almıştım vatandan. SSD'yi 1 TB yapmak istemiştim, gen 3 yapmışlar. Tabii bende o zaman farkını bilmiyordum evde araştırınca öğrendim. Şimdi gitsem değişim yapılır mı?

Bilgisayarın montajı yapıldı ama hiç kullanmadım. Yapılmaz diye tahmin ediyorum ama bir ihtimal sormak istedim.

Bana çok kötü bir zararı olur mu bu SSD'nin?

Yanlış SSD mi koyup mu göndermişler? O zaman evet değişim yapmaları gerekir.
Yanlış değil hocam ben hiç söylemedim gen 4 olsun falan diye anlamıyordum pek çünkü. Sonradan farkına vardım.

Sanırım sistemi alış şeklimi tam anlatamamışım. İndirimli ürün olduğu için mağazaya gidip sıraya giriyorsun ya o şekilde almıştım. Oradaki görevliye 1 TB yapın demiştim.

Ozellestirme kısmında yanlış SSD seçtin yani? O zaman değişim yapacaklarını sanmıyorum.
Ama sonuçta iade hakkım var 1 ay boyunca diye biliyorum. İade edip gen 4 mü alsam diyorum ama SSD kutudan çıkarıldı montajı yapıldı kabul ederler mi bilmiyorum.

Ve diğer bir sorum, gen 3 ve gen 4 arasında uğraşmama değecek kadar, performansı etkileyecek kadar bir fark var mı? FPS oyunları oynuyorum genellikle.

Ama sonuçta iade hakkım var 1 ay boyunca diye biliyorum. İade edip gen 4 mü alsam diyorum ama SSD kutudan çıkarıldı montajı yapıldı kabul ederler mi bilmiyorum.

Ve diğer bir sorum, gen 3 ve gen 4 arasında uğraşmama değecek kadar, performansı etkileyecek kadar bir fark var mı? FPS oyunları oynuyorum genellikle.
Sadece SSD'yi iade alırlar mı bilmiyorum. İade hakkı komple sistem içindir diye tahmin ediyorum. Bu kadar ugrasmana değmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı