Çözüldü Vatan'dan toplanılan GTX 1070 sistem sürekli farklı hatalar veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

MoonStar5560

Femtopat
Merhaba 2 sene önce Vatan'dan PC topladım takribi 12-13K'ya ancak hep bir sorun veriyor. Sistem özelliklerimi yükledim.
DMP dosyalarımı, Valorant hata kodlarımı yüklerken
"Hata! Bir sorun ile karşılaştık"
The uploaded file does not have an allowed extension. The following extensions are allowed: .txt. PDF. Png. Jpg. Jpeg. Jpe. GIF"
Hatası verdiği için yükleyemiyorum. 31 adet DMP dosyam var. Yardımcı olabilecek birisi varsa başka platformdan DMP dosyalarını, Valorant hata kodlarını, aldığım mavi ekran hata kodlarının hepsini atarım. Umarım derdime derman olacak birisi çıkar iyi günleriniz olsun.

Dosya Ekleri

• DxDiag.txt
    121,5 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Resimlere gerek yoktu, dosya içeriği yeter. Ayrıca attığınız dosyaların bazıları minidump değil, bazıları da uygulama ve oyunlara ait crash dumpları. Sadece sistem dökümlerine bakıyorum, çöken eden bir uygulamanız varsa onlar için ayrı bir konu açmalısınız.

VPN'i kaldırın. BIOS'unuz fi tarihinden kalma, güncelleyin. Tabii çipset sürücüsü de eskidir büyük ihtimalle, önce onu güncelleyin. Sonra BIOS'u.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sonra Windows'u son sürüme yükseltip bellek testi yapın.

Ayrıca CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow komutunu girin.
Dosyaları direkt buraya yükleyemezsiniz. MediaFire'a yükleyip indirme bağlantısını paylaşın. Mümkünse hepsi tek bir klasörde ve sıkıştırılmış olsun.

MediaFire'a at minidump dosyalarını.

Teşekkür ederim, hemen atıyorum.

😃

Dosyaları direkt buraya yükleyemezsiniz. MediaFire'a yükleyip indirme bağlantısını paylaşın. Mümkünse hepsi tek bir klasörde ve sıkıştırılmış olsun.

Teşekkürler, atıyorum şimdi.

😃

Merhaba 2 sene önce Vatan'dan PC topladım takribi 12-13K'ya ancak hep bir sorun veriyor. Sistem özelliklerimi yükledim.
DMP dosyalarımı, Valorant hata kodlarımı yüklerken.

Hatası verdiği için yükleyemiyorum. 31 adet DMP dosyam var. Yardımcı olabilecek birisi varsa başka platformdan DMP dosyalarını, Valorant hata kodlarını, aldığım mavi ekran hata kodlarının hepsini atarım. Umarım derdime derman olacak birisi çıkar iyi günleriniz olsun.

Şu anda dosyaları MediaFire atıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Resimlere gerek yoktu, dosya içeriği yeter. Ayrıca attığınız dosyaların bazıları minidump değil, bazıları da uygulama ve oyunlara ait crash dumpları. Sadece sistem dökümlerine bakıyorum, çöken eden bir uygulamanız varsa onlar için ayrı bir konu açmalısınız.

VPN'i kaldırın. BIOS'unuz fi tarihinden kalma, güncelleyin. Tabii çipset sürücüsü de eskidir büyük ihtimalle, önce onu güncelleyin. Sonra BIOS'u.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

Şimdi ilk başta video da anlatılanları mı yapacağım sonra bu linki mi indirdeceğim:

Windows son sürüm derken Windows updatlerinden mi bahsediyorsunuz ( updatlerim ve ekran kartı driverım güncel ) kusura bakmayın fazla anlamıyorum biraz karışık geldi yanlış bir şey yapmayayım bilip bilmeden :/

Geri
Yukarı