Vatandaşlık alan Suriyeli: "Suriye'ye geri dönmeyeceğim

TC Zafer Arslan

Hectopat
Makaleler
1
Suriyeli sığınmacı; Suriye'ye geri dönmeyeceğim. Vatandaşlık aldım, oyumu Erdoğan'a vereceğim. Türkiye'de savaş çıkarsa, yine başka ülkeye giderim.

Miyav Patisi Genel Başkanı, Miyavettin Özmırnav olarak, sokak köpeklerinin hepsini barınağa gönderdikten sonra, bütün sığınmacı ve kaçakları çöllerine geri göndereceğiz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Suriyeli sığınmacı; Suriye'ye geri dönmeyeceğim. Vatandaşlık aldım, oyumu Erdoğan'a vereceğim. Türkiye'de savaş çıkarsa, yine başka ülkeye gideceğim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
İşte bu yüzden biz Erdoğan'ı desteklemiyoruz.

Bunun gibileri bırakıcan sınır dışına.

Suriyeli sığınmacı; Suriye'ye geri dönmeyeceğim. Vatandaşlık aldım, oyumu Erdoğan'a vereceğim. Türkiye'de savaş çıkarsa, yine başka ülkeye giderim.

Miyav Patisi Genel Başkanı, Miyavettin Özmırnav olarak, sokak köpeklerinin hepsini barınağa gönderdikten sonra, bütün sığınmacı ve kaçakları çöllerine geri göndereceğiz.

Sokak köpeklerini Suriyeye, Suriyelileri ise köpek barınaklarına yerleştirmenin nasıl daha az maliyetli olduğunu anlatan bir makale yayınlayacağım.

Geri
Yukarı