Vatangame güvenilir mi?

• Konuyu başlatan Frik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 35
  • Görüntüleme 41B
Vatangame olarak pek çok üründe uygun fiyatlar sunarak kullanıcılarımıza daha iyi bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. Her hangi bir sorunuz olursa 7-24 canlı destek hizmetimizle kafanıza takılan bütün soruları bize ulaşarak sorabilirsiniz. İyi günler dileriz.
Efendim ben sizden 295 vp aldım 2021 tarihi zamanlarında ve çokta memnunum 3/4 gün sonra 1690 vp almayı düşünüyorum iyi gunler

Konuyu hortlatmış olacağım ancak belki hala alışveriş yapmak isteyenler vardır. Öncelikle belirtmeliyim ki hiçbir alışverişim olmadı çünkü bana güven vermiyorlar.
Vatan Game Şikayetleri adresinde görebileceğiniz gibi banka hesabından 85TL yerine 1514TL çekildiğini iddia edenler bile var. Bu büyük bir dolandırıcılık suçudur. Pek çok kişi günlerce hatta haftalarca beklediğini belirtmiş. e-Pin gibi bir olayda bu kadar beklemek çok saçma geldi. Ben Zula e-Pin alacağım zaman buradan alıyorum. Sayfayı yenilediğim gibi geliyor.

Yetkililerin saçmalık düzeyleri ise bambaşka bir boyutta. Önceki yanıtlardan birisinde ''Sabrımızı zorluyorsun'' gibi cümleler kurduklarını görmek bile fazlasıyla şaşırttı beni. Sen bir satıcı olarak müşterinle nasıl böyle konuşursun? Ben de satıcıyım ve çok fazla haksızlığa uğradım ancak haklı olan müşteriye yaptığınızı haksız olana bile yapmadım. Kendilerinin Canlı Desteğine sadece ''Güvenebilir miyim?'' diye sorduğumda SSL sertifikamız var müşteri yorumlarımızı okuyabilirsiniz cart curt bir şeyler saçmalıdılar. SSL sertifikaları Let's Encrypt'ten alınmış. Yani 3 ay boyunca ücretsiz alabileceğiniz, 3 ayın sonunda da yenileyebileceğiniz bir sertifika türünden söz ediyoruz. Site yorumları ise asla kanıt olamaz. Neticede kötü yorumları istedikleri gibi silebilirler, düzeltebilirler ve sınırsız sahte yorum ekleyebilirler. Görüntüde güvenilir durmuyorlar. Yıllardır sektörde olmaları biraz güven veriyor o kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı