@Vavien. İle soru cevaplama etkinliği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sizin yerinizde olsaydım ve bu arkadaş ceza yemeseydi gerçekten çok küfür ederdim.
Dediğim gibi umurumda değil. Ki ben kimseye bu şekilde bir konudaki tüm mesajlarına ifade atmadım. Hepsini gülünecek kadar saçma yazmadığı sürece.

Şimdi açık konuşayım Sosyal'e rastladığım ilk günden beri bana @Vavien.'in profil fotoğrafı her zaman garip gelmiştir. Daha iyi bir profil fotoğrafına geçse pek de fena olmayabilir.

Bu arada, şimdi benden duymuş olmayın da birisi benimle de böyle bir etkinlik yapsa fena olmaz. 🤫

Hocam, hiç çalışmadım dediniz. Biraz afalladım açıkçası.
Yattığım yerden yapabiliyorum. Artık Allah vergisi mi dersiniz bilemem. İTÜ, ODTÜ gibi yerlerin mühendislik net ortalamalarına bakarsanız dengelidir. Neredeyse kimsede böyle fen ve matematik olmaz. Bundan biraz daha kötü matematik ve o seviyede fen ile çok güzel yerlere girilebiliyor.

Sınavdan sonra ah şu fizik dediğinizi duyar gibiyim bu arada :)
Yok. Benim fiziğim hep kötüydü. Üniversitede bile ilk dönem sorumlu (ya da ne deniyorsa) geçtim.
Şimdi açık konuşayım Sosyal'e rastladığım ilk günden beri bana @Vavien.'in profil fotoğrafı her zaman garip gelmiştir.
Hiç başkasında görmediniz mi? Benim çeşitli platformlarda 10-15 farklı kişide görmüşlüğüm var.
Forumda profil fotoğrafı ile tanıdığınız kişiler hakkında bir konu açılırsa kesinlikle 1. olmayı hak ediyor.
Ben Bilgisayar Kurdu derdim.

@Blacksidemre soru cevap konusu açma ihalesi üzerinize kaldı. Sırayla herkese açmanız gerek artık 😄

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı