VDS alınır mı?

niromi

Picopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat üyeleri. Arka planda 10.14 oyun calistirmak icin VDS almayi dusunuyorum. Oyunlarda saat kasmak icin bu yuzden hangi donanimlari onerirsiniz saganetworkten?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunlarda niye saat kasmak istiyorsunuz ki?
Hem onun için ArchiSteamFarm kullanabilirsiniz. Birden fazla hesap çalıştırılabiliyor. VDS'e boşa para harcamayın. Bilgisayarı açtıkça uygulamayı açar saat kasarsınız.

Hem onun için ArchiSteamFarm kullanabilirsiniz. Birden fazla hesap çalıştırılabiliyor. VDS'e boşa para harcamayın. Bilgisayarı açtıkça uygulamayı açar saat kasarsınız.

İndiriliyor mu?

İndiriliyor mu?

Amacim bilgisayari calistirmamak

Bilgisayari calistirmadan kasacagim bir uygulama soyleyebilir misiniz?

amacim kart dusurmek degil hesaptaki saat artsin diye ve zaten bilgisayarim kotu yan bilgisayar

Son düzenleme:
Hocam ben kart kasmak için demedim ki zaten niye 2 kere amacım kart kasmak değil yazdınız?

Eğer bilgisayar açmak istemiyorsanız VDS alıp Archisteamfarm kurun. Aynı anda birçok oyunu oynatabiliyor, kolay saat kasabiliyorsunuz.

Tavsiyem Archisteamfarm indirip oyun oynarken falan arkada açık bırakmanız. VDS'ye para ödemeye gerek yok. Almak isterseniz 4 GB RAM'li bir VDS almanız yeterli olur.

Hocam ben kart kasmak için demedim ki zaten niye 2 kere amacım kart kasmak değil yazdınız?

Eğer bilgisayar açmak istemiyorsanız VDS alıp archisteamfarm kurun. Aynı anda birçok oyunu oynatabiliyor, kolay saat kasabiliyorsunuz.

Tavsiyem archisteamfarm indirip oyun oynarken falan arkada açık bırakmanız. VDS'ye para ödemeye gerek yok. Almak isterseniz 4 GB RAM'li bir VDS almanız yeterli olur.

Elektrik cok gelir diye pedere papaz olmak istemedigimden VDS'e basvurdum ama VDS tede islemci kotu.

Hayir islemci herhalde Intel xenon 5000 ustu bir şeydi.

Ve de 400 TL.

Elektrik faturasi bile 2 haftalik acmaya 150 TL yazar dusuk bile olabilir.

Geri
Yukarı