VDS'i bölüp kiralamak

Kutleloove

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,
16 GB RAM 100GB SSD bir VDS'i 16 kullanıcıya bölüp kiralamak istiyorum. Kullanıcıların diğer dosyalara erişmesini engellemek ve onlara bir SSH bilgisi vermek istiyorum. Nasıl yapabilirim?
(Node.js hosting satmak için)

Bölerek VPS'mi satmak istiyorsun yoksa sadece hosting mi ? VPS satacaksan kullandığın VDS paketi sanallamayı desteklemesi gerekiyor. Hosting satacaksan free plesk lisanslar var, plesk panel kurarak kolaylıkla satabilirsin.

Bölerek VPS'mi satmak istiyorsun yoksa sadece hosting mi ? VPS satacaksan kullandığın VDS paketi sanallamayı desteklemesi gerekiyor. Hosting satacaksan free plesk lisanslar var, plesk panel kurarak kolaylıkla satabilirsin.
NodeJS hosting satmak istiyorum. Discord botlarını barındırabilmeleri için.

NodeJS hosting satmak istiyorum. Discord botlarını barındırabilmeleri için.
NodeJS'yi bilmiyorum. Bende vds ile normal hosting satıyorum. Plesk kurarsan her müşterinin kendi kullanıcı adı şifresi olur ve kimse kimsenin dosyalarına erişemez sadece kendi dosyalarına erişir. Plesk işini görebilir bi araştır istersen.

NodeJS'yi bilmiyorum. Bende vds ile normal hosting satıyorum. Plesk kurarsan her müşterinin kendi kullanıcı adı şifresi olur ve kimse kimsenin dosyalarına erişemez sadece kendi dosyalarına erişir. Plesk işini görebilir bi araştır istersen.
Plesk deneme sürümü bittikten sonra oldukça pahalı oluyor diye hatırlıyorum.

Müşteri lisans süresinin bittiğini göremiyor mu? İzlenim olarak kötü olur gibi
VDS aldığın firmada ücretsiz verebiliyor ben bu şekilde kullanıyorum yıllardır.
Diğer türlü 14 gün dolmadan yenilersen müşteriye görünmez.

Edit: Bu arada ücretsiz hosting kontrol panelleride mevcut. Plesk kurmak zorunda değilsiniz.

Son düzenleme:
VDS aldığın firmada ücretsiz verebiliyor ben bu şekilde kullanıyorum yıllardır.
Diğer türlü 14 gün dolmadan yenilersen müşteriye görünmez.

Edit: Bu arada ücretsiz hosting kontrol panelleride mevcut. Plesk kurmak zorunda değilsiniz.
Firmanızı özelden atabilir misiniz?
Ayrıca ücretsiz hangi panelleri kullanabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı