VDSL altyapı için İSS önerisi

TrCat

Hectopat
Yer
Çorum
Daha fazla  
Meslek
Yok
Selamlar arkadaşlar, oturduğum bölgede fiber olmadığı için 50Mbps'ye kadar Türk Telekom VDSL altyapı kullanıyorum ama Türk Telekom'un sürekli kopması ve düzensiz sinyal vermesinden dolayı sağlayıcımı değiştirme kararı aldım, sizler hangilerini önerirsiniz? TurkNet ve Vodafone'da da maksimum 50Mbps VDSL var. Ayrıca sağlayıcı değişikliğimden sonra yaşadığım kopma vb. sorunlar düzelir mi, yoksa altyapı yüzünden midir? Şimdiden teşekkürler.

Altyapında sorun varsa başka sağlayıcıda geçsen düzelmez o kopma hat değerlerini atar mısın?

Selamlar arkadaşlar, oturduğum bölgede fiber olmadığı için 50Mbps'ye kadar Türk Telekom VDSL altyapı kullanıyorum ama Türk Telekom'un sürekli kopması ve düzensiz sinyal vermesinden dolayı sağlayıcımı değiştirme kararı aldım, sizler hangilerini önerirsiniz? TurkNet ve Vodafone'da da maksimum 50Mbps VDSL var. Ayrıca sağlayıcı değişikliğimden sonra yaşadığım kopma vb. sorunlar düzelir mi, yoksa altyapı yüzünden midir? Şimdiden teşekkürler.
Altyapı yüzündendir hocam şuanki internet sağlayınız düzeltemiyorsa bu tarz sorunları diğerleride düzeltemez

Altyapı yüzündendir hocam şuanki internet sağlayınız düzeltemiyorsa bu tarz sorunları diğerleride düzeltemez
Konu hakkında herhangi yapabileceğim bir şey var mıdır hocam sizce? Müşteri hizmetleri ile defalarca görüşmeme rağmen hep tekrarlandı, geçenlerde şiddetli bir fırtına oldu ve DNS bağlantısı kesildi geldiler yaptılar fakat hala aynı sorun devam ediyordu müşteri hizmetlerini arayınca en fazla arıza kaydı oluşturuyorlar o da dediğim gibi 2 hafta sonra tekrardan eski haline dönüyor maalesef.

CRC hatası çok artmış hat zayıflaman normal ama ilk önce iç tesisatını yenile düzelmezse port değişimi talep et.

Yeni konular

Geri
Yukarı