VDSL bağlantı ADSL2+ görünüyor

Burak52TR

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Profesyonel İşsiz
Bundan yaklaşık 2.5 yıl önce TurkTelekom internet bağlatmıştım. 16 Mbit indirme 0.60 yükleme hızındaydı. Bugün internet sağlayıcımı değiştirdim ve TurkNet'e geçtim. Bana 35 Mbit indirme ve en az 3 Mbit yükleme vereceklerini söyledi ve o paketi seçtim. Bugün internet modem şifrem geldi ve bağlandım ama modem arayüzünde bakınca VDSL bağlantı yerine ADSL2+ bağlantı görünüyordu. Ben mi kurulum yaparken yanlış bir şey yaptım yoksa bana verilen hız mı bu kadar veya bina maksimum bunu mu destekliyor. Beni aydınlatabilir misiniz ? Teşekkür ederim.

Ekte. Hız testi Resmi Modem modeli ve Arayüzü Resmi ve Ankastreden gelen internet kablosu ve modem bağlantısının resimlerini paylaştım. Bu arada Modem bağlantı kablosunu bundan 2.5 yıl önce kurulum için gelen Turk Telekom yetkilileri böyle yaptı.

Adsız.png
P_20181210_140133_vHDR_On_HP_1.jpg
resim 1.png
resim 2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
TürkNet bunu çok kişiye yapıyor. VDSL'den VDSL'e geçirmesi gerekirken. VDSL'den geçen insanları önce ADSL'e taşıyarak açıyor. Birde utanmadan senin o hattına 12 Mbps teknik sinyal vermişler. Maalesef bir sonraki ayın 1'ine kadar beklemek zorundasınız şimdi VDSL geçişi için. Ayrıca o ek ne öyle? Ya direk gelen kabloya RJ11 çaktır yada boncukla ekleme yap, bu şekilde olmaz.

Müşteri hizmetlerini ulaşmayı deniyorum saatlerdir. Telesekretere müşteri hizmetleri diye seçenek bile koymamışlar. Online hizmetlerden destek kaydı oluşturdum. Bakalım.
adaddd.png
sdfs.png

Geri
Yukarı