VDSL F/P modem tavsiyesi

Leviathan57

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Türk Telekom'da tarife değişikliğine gideceğim ancak VDSL kullanımı şart görünüyor belli Mbit üstü için. Kendi modemleri 288TL'ye denk geliyor ya onların modemi tercih edeceğim ya da kendim modem alacağım. Sizce kendim modem almalı mıyım yoksa Türk Telekom VDSL modemi yeterli olur mu? Eğer öneriniz varsa bütçem maksimum 300 TL.
(Tarife 35Mbit olacak bu arada.)

Arkadaşlar merhaba, Türk Telekom'da tarife değişikliğine gideceğim ancak VDSL kullanımı şart görünüyor belli Mbit üstü için. Kendi modemleri 288TL'ye denk geliyor ya onların modemi tercih edeceğim ya da kendim modem alacağım. Sizce kendim modem alınır mı yoksa Türk Telekom VDSL modemi yeterli olur mu? Eğer öneriniz varsa bütçem maksimum 300 TL.
(Tarife 35Mbit olacak bu arada.)

Keenetic omni DSL alabilirsin ama senin yerinde olsam AC destekli olan keenetic extra DSL modelini alırdım çünkü 2.4 GHz modemlerde çok fazla sinyal kirliliği oluyor bu yüzden kablosuzda düşük hızlar görebilirsin.

Keenetic omni DSL alabilirsin ama senin yerinde olsam AC destekli olan keenetic extra DSL modelini alırdım çünkü 2.4 GHz modemlerde çok fazla sinyal kirliliği oluyor bu yüzden kablosuzda düşük hızlar görebilirsin.
Hocam fiyatı biraz yüksek gözüküyor Extra olan versiyonun.

Bu ürünler nasıl sizce? ( ev 150 M.2 )

2 cihazda keenetic extra DSL ile aynı chipseti kullanıyor ama yazılım olarak keenetic extra DSL ile karşılaştırılamazlar onun dışında alıcağın modemi düzgün konumlandırırsan uani evin ortasına koyarsan iyi bir Wi-Fi deneyimi yaşarsın.

Geri
Yukarı