VDSL hat değerleri

Görselde bulunan modemi kullanmaktayım ve açıkçası sadece 2.4GHz bandı sunması deneyimi olumsuz etkiliyor.
Wifi çekim kalitesinden ziyade benim için kablolu kullanımda ping problemi çıkartır mı diye merak ediyordum, çünkü kablosuz olarak kullanmıyoruz kullandığımızda bile modeme yakın olduğumuz için pek bir sorun yaratmıyor.

Wifi çekim kalitesinden ziyade benim için kablolu kullanımda ping problemi çıkartır mı diye merak ediyordum, çünkü kablosuz olarak kullanmıyoruz kullandığımızda bile modeme yakın olduğumuz için pek bir sorun yaratmıyor.
Modem kutusunda çıkan CAT 5 kablo ile birkaç gün önce test yaptım lakin ping konusunda pek bi' fark göremedim.

Modem kutusunda çıkan CAT 5 kablo ile birkaç gün önce test yaptım lakin ping konusunda pek bi' fark göremedim.
Anladım, bu arada evimde 2 farklı internet kullandığımı belirtmiştim NetSpeed'de 1 ay paket değişimi için beklemek istemediğim için TT aboneliğimi NetSpeed'in PRO 100 paketine taşıdım, geçişim tamamlandığında hat değerlerimi buradan paylaşacağım.

ADSL den VDSL e geçmeden önce maksimum alacağım değer 24000 civarı gözüktüğü için daha yüksek hızları veremediler, VDSL 35MBps tarifeye geçtikten sonra hat değerleri böyle olunca durumu anladılar fakat NetSpeed'de paket değişikliği yapıldıktan sonra 1 ay kadar bir süre boyunca paket değişikliği yapılmıyor, bu yüzden 1 ay daha kullanmak zorundayım.
Eki Görüntüle 1170880
Konuyu açtığımdan bu yana 4 saat geçmiş hat değerlerimde oynamalar var, yenisini yukarıya bıraktım ve sormak istediğim bir soru daha var size, 1 ay sonra paket değişikliği yapacağım zaman bu değerler doğrultusunda ortalama kaç MBps hızlarda stabil kullanabilirim?
Bu değerlerin sabit kalacağını varsayarsak 75 Mbps paket kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı