VDSL Hat Değerleri

starlight42

Hectopat
Daha fazla  
Hat değerlerim bu SNR, margin, hat zayıflama değerleri normal gibi ama hata (pkts) çok bunun sevepleri nedir? İnternet günde 4-5 kere gidiyor ek bağlantısını değiştirdim. Modem de Zyzel di TP-Link VR600 su an sorun aynı çözüm nedir?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hat değerlerim bu SNR, margin, hat zayıflama değerleri normal gibi ama hata (pkts) çok bunun sevepleri nedir? İnternet günde 4-5 kere gidiyor ek bağlantısını değiştirdim. Modem de Zyzel di TP-Link VR600 su an sorun aynı çözüm nedir?

Eki Görüntüle 427813
Merhaba, TurkNet alt yapıyı TurkTelekom 'dan temin ettiğinden dolayı ara ara hat kopmaları bende de mevcut. TurkNet 'in müşteri hizmetleri veya yöneticilerin mail adresi ile iletişime geçmeme rağmen sorun ara ara nüksediyor. Sokağınız da veya apartman da fazla download olduğun da TurkTelekom harici portlar düşme yaşıyor. Ayrıca;

2015 yıllarında TurkTelekom 'da 12 aylık internet kopmalarının port veya alt yapı kaynaklı olmadığını, daireye çıkan 2'li telefon kablosunun açılıp duvara temas ettikçe, internetin kesilmesine yol açtığını gördüm.

Santral kutusundan direk kablo çekerek sorunun kablo mu değil mi olduğuna karar verebilirsin.

Yanıtlarınız için teşekkürler evimde Türknet kullanıyorumda onda memmunum resimde attığım hat Türktelekomun interneti iş yerimde kullandıgım net

Yeni konular

Geri
Yukarı