VDSL için Huawei Superbox B535 router uygun mu?

tifmathilda

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, şu an fiber internet kullanıyorum ve modemim de buna uygun bir modem fakat yakın zamanda yeni bir eve taşınacağım. Bu yüzden internet sağlayıcımla görüştüm, bana yeni taşınacağım yerde fiber altyapı olmadığından fiber modemi teslim edip bunun yerine VDSL modem kullanmam gerektiğini söylediler. Ben de boşta, önceden Superbox için simkart ile kullandığım "Huawei 4G router 3 Pro" isimli router var aşağıda linkini bıraktım. Bunu kullanabilir miyim?

Merhaba arkadaşlar, şu an fiber internet kullanıyorum ve modemim de buna uygun bir modem fakat yakın zamanda yeni bir eve taşınacağım. Bu yüzden internet sağlayıcımla görüştüm, bana yeni taşınacağım yerde fiber altyapı olmadığından fiber modemi teslim edip bunun yerine VDSL modem kullanmam gerektiğini söylediler. Ben de boşta, önceden Superbox için simkart ile kullandığım "Huawei 4G router 3 Pro" isimli router var aşağıda linkini bıraktım. Bunu kullanabilir miyim?

Hayır kulanamazsın VDSL+ modem alman şart.

Anlamak için soruyorum, kullanamama sebebim nedir hocam? Bir de F/P bir tane önerebilir misiniz?

Bütçen ne kadardır acaba? Bir de kullanamama sebebin Superbox cihazlarında DSL girişi bulunmuyor o sebebden ötürü.

Bütçen ne kadardır acaba? Bir de kullanamama sebebin Superbox cihazlarında DSL girişi bulunmuyor o sebebden ötürü.
Anladım teşekkür ederim hocam. Bir bütçe düşünmedim açıkçası mecbur alınması gerektiği için fiyatı ne ise vereceğim ama ortalama, ortalama altı ürünler de işimi görecekse onları tercih ederim tabi

Dosya Ekleri

• IMG_1166.png
    IMG_1166.png
    378,6 KB · Görüntüleme: 23
Hocam şunu alsam kullanabilir miyim? İnternetm 75 Mbit olacak?

Mesajını geç gördüm kusura bakma kullanabilirsin 75MB destekler bak modemin arkasında fiber girişi var.

Geri
Yukarı