VDSL Modem Önerisi

Ahmet Şahiner

Kilopat
Daha fazla  
Türk Telekom'un kendi verdiği modem bozuldu. Yeni modem almamı söylediler ama modemden hiç anlamıyorum. VDSL almam gerekiyormuş. İnternet hızım 35 Mbps. Hem kablolu hem kablosuz kullanıyorum. Modem önerip bir de modem alırken nelere dikkat etmem gerektiğini söyler misiniz?

Bütçe yazmayı unutmuşum 300tl civarlarında olsa iyi olur.

Son düzenleme:
Bence modemin en önemli olayı stabil olması Keneetic modemlerin de yazılımı çok stabil.
Yaklaşık 3 - 4 aydır kullanıyorum. Oldukça stabil, kaliteli ve kullanışlı. Deneyimlediğim kadarıyla bende tavsiye ederim.

Sıfır almak zorunda değilsin 100₺+ civarınada VDSL modem alabilirsin ben "Huawei HG658 V2" ile 100 mbps internet kullanıyorum tabii benimki yeni değil o yüzden Wi-Fi 5 yok 4 var telefonla 55 civarı alabiliyorum.300 e Wİ-Fİ 5 modemde yok sanırım.

Sıfır almak zorunda değilsin 100₺+ civarınada VDSL modem alabilirsin ben "Huawei HG658 V2" ile 100 mbps internet kullanıyorum tabii benimki yeni değil o yüzden Wi-Fi 5 yok 4 var telefonla 55 civarı alabiliyorum.300 e Wİ-Fİ 5 modemde yok sanırım.
İnternet hızım çok yüksek olmadığı için modemin WiFi 5 olması gibi bir isteğim yok zaten. Makul hızlara erişse yeterli benim için. Zaten Türk Telekom hiçbir zaman internetimi tam olarak vermediği için alışkınım düşük hızlara (kablolu 18mbps, kablosuz 13-16mbps alıyordum).
Önerileriniz için teşekkür ederim. Keenetic markasını hiç bilmememe rağmen önerildiği için biraz araştırdım ve şu videodaki modeli almaya karar verdim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı