VDSL modem önerisi

Thekeysi

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bugün Turkcell Superonline'dan mesaj geldi. Modemi iade etmem gerekiyormuş. Bu sebepten VDSL destekli bir modem arıyorum, önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Attığım modemi almanızı öneririm Asus modemlerin yazılımsal olarak çok sorunları oluyor ve eğer attığım modemi incelemek isterseniz attığım linklerden özelliklerine bakabilirsiniz
Modem:Keenetic Extra DSL AC1200 Whole Home Wi-Fi Kablosuz Fiyatı
Ana konu:KEENETIC Extra Dsl Modem ve Keenetic Air-Mesh Router [ANA KONU ] ( İnceleme, Özellikler , Openwrt ) » Sayfa 1 - 46
İnceleme Videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Attığım modemi almanızı öneririm ASUS modemlerin yazılımsal olarak çok sorunları oluyor ve eğer attığım modemi incelemek isterseniz attığım linklerden özelliklerine bakabilirsiniz.
Modem:Keenetic Extra DSL AC1200 Whole Home Wi-Fi Kablosuz Fiyatı
Ana konu:KEENETIC Extra Dsl Modem ve Keenetic Air-Mesh Router [ANA KONU ] ( İnceleme, Özellikler , Openwrt ) » Sayfa 1 - 46
İnceleme videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Asus modeli için siparişi verdim hocam biraz aceleci davrandım yarın kuruluma gelecekleri için. Memnun kalmazsam iade ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı